Adrian Skopiński po raz kolejny wygrywa w konkursie Montibello

Powiadają, że nic dwa razy się nie zdarza. Nic bardziej mylnego. Udowodnił to pochodzący z Turku Adrian Skopiński. Po raz drugi zawalczył i wygrał konkurs Montibello HairAffair. 

Konkurs Montibello Hair Affair 2018 to już trzecia edycja konkursu dla najzdolniejszych fryzjerów. Dwa lata temu utalentowany turkowianin po raz pierwszy zdobył w nim główną nagrodę. Teraz także znalazł się wśród finalistów konkursu talentów fryzjerskich w kategorii HYPERREAL – fryzury przyszłości.

To był niesamowity weekend pełen wrażeń a także stresu. Koniec końców udało się Zwyciężyłem! Presja obrony tytułu sprzed 2 lat i zrobienie pracy przed tak profesjonalnym jury dały mi niezłego kopa by dać z siebie wszystko! – mówi zwycięzca konkursu.

Droga na podium nie była prosta. Adrian musiał zmierzyć się z sześcioma innymi uczestnikami finału i w ciągu 4 godz. przed komisją zaprezentować przygotowaną i zgłoszoną wcześniej fryzurę oraz strój modelki.

Jury w składzie: styliści Montibello: Katarzyna Budka, Wojciech Walczak, redaktor naczelna Fale Loki Koki: Stefania Dowgiałło-Tabaka oraz styliści Sassoon Academy (Londyn): Krzysztof Pacura oceniało wizję fryzury przyszłości, próbę przewidywania trendów pod kątem zarówno koloru jaki i strzyżenia i stylizacji. Nie mniej ważną rolę miał makijaż i dobór ubrań. Liczyła się oryginalność.

Dlatego też przy tak spektakularnych stylizacjach ważna jest praca zespołowa. Współdziałanie fryzjera i modelki, ale także fotografa oraz makijażysty. W drodze po drodze po wygraną Adriana wspierała modelka Adrianna Dekielińska, która miała na sobie strój zaprojektowany przez zwycięzcę. Fantastyczne zdjęcia wykonała Kamila Karpińska, a makijażystka Izabela Sobiech dokonała cudu odtwarzając w 20 minut makijaż.

Finał konkursu odbył się 11 listopada w Warszawie. Turkowianin po raz kolejny udowodnił, że chcieć to móc, a ciężka praca przynosi efekty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Tagi: ,

« lipiec 2022 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.