Agata, Kinga, Weronika i Wiktoria…dlaczego zdecydowały się na udział w konkursie miss?

Wybory Miss Wielkopolski i Miss Nastolatek 2018

Ponad sto dziewczyn zakwalifikowało się do półfinału konkursu Wielkopolska Miss 2018 i Wielkopolska Miss Nastolatek 2018. Z pośród nich zostanie wybranych 40 półfinalistek i w końcu 22 uczestniczki finału, który odbędzie się w czerwcu. Wśród kandydatek są być może przyszłe królowe Wielkopolski z powiatu tureckiego. Agata Stodzierz z Turku, Kinga Szałek z Chrząblic, Weronika Włoczkowska z Turku oraz Wiktoria Unton z Turku, to dziewczyny, które walczą o koronę miss.

10. marca o godzinie 19.00 odbędzie się półfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolski Miss Nastolatek 2018, który równocześnie jest oficjalnym wyborem Wielkopolskiej Miss Pacha Poznań 2018. Turek24 postanowił przybliżyć czytelnikom kandydatki z naszego powiatu. Zapytaliśmy je dlaczego zdecydowały się na start w konkursie i czego po nim oczekują? A oto co odpowiedziały:

Agata Stodzierz (Turek)

Agata Stodzierz– ma 22 lata, wzrost 170 cm. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Interesuje się fitnessem, siłownią. Uwielbia gotować. Jak twierdzi interesuje się wszystkim po trochu.

W konkursie Wielkopolska Miss biorę udział ponieważ uważam, ze to świetny sposób na promocje mojej osoby oraz na „nowe ja”. Po takich konkursach łatwiej o prace w branży modowej. A co z a tym idzie? Zmiany, zmiany, zmiany! Obycie się w wielu tematach, praca nad ciałem, nowe znajomości. Oczywiście każda z dziewczyn chce wypaść jak najlepiej a to, wiąże się z nieustanna praca nad sobą w sferze fizycznej i psychicznej. Dodatkowo to świetna zabawa! Sesje zdjęciowe, przygotowania do sesji (makijaż, fryzura), wybiegi. Ah ten dreszczyk emocji. Konkurs miss polecam każdej dziewczynie, która nie lubi nudy i chce coś dla siebie zrobić.

SMS O TREŚCI PWM18.72 NA NUMER: 72051, koszt 2,46 zł z VAT

Kinga Szałek (Chrząblice gm. Brudzew)

Kinga Szałek– ma 22 lata, wzrost 170 cm. Na co dzień uwielbia uczęszczać na siłownię, interesuje ją dietetyka. Stawia na zdrowe podejście do wysiłku siłowego, jak mówi wszystko z głową. Jej dobrą stroną jest… rachunkowość.

Decyzję o zgłoszeniu się do konkursu podjęłam dość spontanicznie. Stwierdziłam, że jak nie teraz to nigdy! Postanowiłam w pełni korzystać z życia, by później nie żałować, że czegoś nie zrobiłam. Poza tym od zawsze chciałam spróbować swoich sił w tego typu konkursie. To dla mnie nowe wyzwanie, które może dać mi w przyszłości wiele nowych możliwości. Oczekuję tylko i wyłącznie przygody życia a przy tym jestem otwarta na nowe znajomości.

SMS O TREŚCI PWM18.74 NA NUMER: 72051, koszt 2,46 zł z VAT

Weronika Włoczkowska (Turek)

Weronika Włoczkowska– ma 17 lat, wzrost 160 cm.  Jest uczennicą drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Ma wiele zainteresowań. Uwielbia pisać wiersze i nałogowo czytać książki. Od czasu do czasu lubi też coś narysować. Jest wielbicielką porządku i… zbiera żarówki. Lubi samotne spacerowanie po lesie, podróżować tramwajem oraz jeździć na łyżwach.

Wzięłam udział w konkursie ponieważ uwielbiam podejmować się nowych wyzwań. Uważam, że jest to idealna okazja aby sprawdzić swoje możliwości, przede wszystkim siebie oraz poznać wielu interesujących ludzi. A czego oczekuję? Liczę, że otworzą się przede mną możliwości, które pozwolą mi rozwinąć pasje i swoje umiejętności. Zdobycie tytułu Miss Wielkopolski Nastolatek z pewnością zmieni moje życie. Niczego innego bardziej nie pragnę, niż tego aby mój świat wyobrażeń stał się rzeczywistością.

SMS O TREŚCI PWM18.101 NA NUMER: 72051, koszt 2,46 zł z VAT

Wiktoria Unton (Turek)

Wiktoria Unton– ma 17 lat, wzrost 177 cm. Jest uczennicą drugiej klasy Zespołu Szkół Technicznych w Turku o profilu ekonomista. Interesuje się modą oraz sportem a najbardziej siłownią.

Do konkursu miss zgłosiłam się za namową znajomych i rodziny. Powtarzali mi że mam predyspozycje, wzrost, figurę. Uznałam że spróbuję nie ma nic do stracenia. Tak się złożyło, że przeszłam dalej z czego byłam bardzo szczęśliwa. Po konkursie szczerze nie oczekuję niczego raz się żyje warto spróbować wszystkiego tym bardziej, że było to takie moje małe marzenie. Co po tym konkursie będzie nie wiem, ale myślę że mimo wszystko było warto spróbować może się uda.

SMS O TREŚCI PWM18.100 NA NUMER: 72051, koszt 2,46 zł z VAT

Czy któraś z nich zajmie miejsce ustępującej obecnie miss, mianowicie Sandry Staszewskiej oraz Michaliny Kwaśnej?

Wybory Miss Wielkopolski i Miss Nastolatek 2018

Już teraz głosując możecie dać naszym kandydatkom awans bezpośrednio do finału konkursu piękności w województwie wielkopolskim. Dodatkowo kandydatka z największą ilością głosów zdobędzie tytuł Wielkopolska Miss Pacha Poznań 2018. Głosować można przez facebook, instagram oraz za pomocą sms.

GŁOSOWANIE FACEBOOK

Głosowanie odbywa się za pomocą polubień zdjęć w galerii OFICJALNA SESJA PÓŁFINALISTEK 2018 na fanpage www.facebook.com/MissWielkopolski.

GŁOSOWANIE INSTAGRAM

Głosowanie odbywa się za pomocą polubień zdjęć umieszczonych na koncie konkursowym w aplikacji INSTAGRAM (instagram.com/WielkopolskaMiss),

GŁOSOWANIE SMS PREMIUM

Głosowanie odbywa się za pomocą SMS-ów nadesłanych na numer:

  • 72051 – 1 głos, koszt 2,46 zł z VAT,
  • 74567 – 3 głosy, koszt 4,92 zł z VAT,
  • 76567 – 6 głosów, koszt 7,38 zł z VAT,
  • 79567 – 11 głosów, koszt 11,07 zł z VAT,
  • 91983 – 25 głosów, koszt 23,37 zł z VAT.

Zagłosuj i daj awans bezpośrednio do finału najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. wielkopolskim!

Trzymamy kciuki za Agatę, Kingę, Weronikę i Wiktorię.

Foto: Wielkopolska Miss/FB, Kamil Hadyński, przy współpracy z Beuaty Art - Szkoły wizażu Beaty Małachowskiej (makijaże). Miejscem sesji było Chromatic Studio na poznańskich Jeżycach. Dziewczyny podczas sesji zaprezentowały się w kreacjach kaliskiej renomowanej projektantki Pani Elżbiety Dominiak, właścicielki salonu ED Mariage Dominiak.

Tagi: , , , , , , ,

« grudzień 2021 » loading...
P W Ś C P S N
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
niedz. 12

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.