Akademia Piłkarska Reissa: „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Akademia Piłkarska Reissa zwycięzcą wlkp. etapu "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"

APR (Akademia Piłkarska reissa)Podopieczni trenera Patryka Halaburdy i Piotra Przewoźnego mają co świętować. We wczorajszym finale wojewódzkim, jednego z najpopularniejszych turniejów w Polsce „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” Akademia Piłkarska Reissa zajęła pierwsze miejsce! Emocjom nie było końca, bo teraz czeka ich ogólnopolski finał, który zostanie rozegrany w Warszawie.

Po meczach grupowych piłkarze Akademii zmierzyli się z zespołem z Kazimierza Biskupiego. Doskonale zdając sobie sprawę z przewag przeciwnika, reprezentanci z rocznika 2006 pokonali rywali 4:0.

Ćwierćfinał z każdą minutą przybliżał zawodników Akademii do zwycięstwa. Wygrywając z Błękitnymi Owińska 5:2, drużyna stawała się faworytem turnieju.

Po emocjonujących rozgrywkach nadszedł czas na półfinał z KKS Kalisz. Również w tym meczu zawodnicy nie dali ponieś się emocjom i koncentrując się przede wszystkim na grze, mecz zakończyli wynikiem 4:0.

– Mieliśmy bardzo wyrównany skład i to szczególnie w finałowej fazie turnieju miało ogromne znaczenie. Inne zespoły traciły już siły, a my mogliśmy realizować zaplanowane zmiany, które nie miały wpływu na jakość zespołu – mówi trener reprezentacji, Patryk Halaburda.

W finale Akademia Piłkarska Reissa pokonała SP nr 12 z Gniezna

W finale przeciwnikiem Akademii Piłkarskiej Reissa okazał się być zespół z SP nr 12 w Gnieźnie. Po bardzo wyrównanej grze, ostatecznie złoto trafiło do wychowanków Piotra Reissa. Kończąc spotkanie wynikiem 2:1 zapewnili sobie udział w ogólnopolskim finale turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

– Już po rozgrywkach grupowych byliśmy uznani za faworyta. Cieszę się, że udało nam się z tego wywiązać. Końcowa klasyfikacja bramek drużyny wyniosła 40:4. Zawodnicy dali z siebie wszystko, a co ważniejsze cała dziesiątka miała swój wkład w wygraną. Szczególnie cieszy fakt, że zespół w każdym meczu potrafił udokumentować swoją przewagę – podkreśla Patryk Halaburda.

Już w najbliższą niedzielę reprezentantów Akademii czeka wyjazd do stolicy, gdzie w poniedziałek 30 kwietnia od godziny 10:00 rozpoczną się rozgrywki grupowe wielkiego finału turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Już dziś trzymamy kciuki i życzymy powodzenia nie tylko podopiecznym trenera Patryka Halaburdy, ale również reprezentantom z rocznika 2008, przed którymi starcie na etapie wojewódzkim!


Tagi: ,

« Czerwiec 2020 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
sob 06

Rafał Trzaskowski – zbiórka podpisów

6 czerwca godz. 09:00 - 7 czerwca godz. 13:00

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.