Brudzew. Orliki Tura grały w turnieju halowym Kasztelania Cup

Orliki Tura grały w turnieju halowym Kasztelania Cup w Brudzewie

W niedzielne popołudnie w Brudzewie podopieczni Bartosza Grabowskiego rywalizowali w turnieju halowym Kasztelania Cup. Tym razem zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2010.

Tur przystąpił do rywalizacji w grupie drugiej, w której uplasował się ostatecznie na 3 miejscu. Szkoda przede wszystkim meczu z Olimpią, który był bardzo zacięty i przesądził o tym, iż w dalszej fazie turnieju zawodnicy z Turku walczyli o miejsca 5-8.

Grupa 2:

TUR 1921 Turek – GKS Kasztelania Brudzew II 6:0
Bramki: Julia Bartczak x 2, Krzysztof Koziński x 2, Stefan Janiszewski, Szymon Kurzawa

TUR 1921 Turek – MKS Olimpia Koło I 0:1

Tur 1921 Turek- LKS Ślesin niebiescy 0:5

Liga Europy (miejsca 5-8):

TUR 1921 Turek – Czarni Brzeźno 5:0
Bramki: Szymon Kurzawa x 2, Julia Bartczak, Krzysztof Koziński, Sebastian Pietrzak

TUR 1921 Turek – MKS Olimpia Koło II. 2:2
Bramki: Julia Bartczak x 2

Ostatecznie nasz zespół uplasował się na 5 miejscu, zbierając cenną naukę, która zaprocentuje w przyszłości. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna LKS Ślesin czerwoni.

TUR: Franciszek Mikołajczyk, Jakub Goździkiewicz, Julia Bartczak, Szymon Kurzawa, Krzysztof Koziński, Kamil Bajkiert, Michał Kałuża, Tobiasz Grzesik, Sebastian Pietrzak, Stefan Janiszewski.

W Brudzewie grał także rocznik 2011

W sobotę drużyna Orlików z rocznika 2011 brała także udział w turnieju halowym w Brudzewie Kasztelania Cup. Młodzi zawodnicy Tura w grupie drugiej wygrali dwa spotkania i z drugiego miejsca awansowali do Ligi Mistrzów, walcząc o miejsca 1-4.

W kolejnych dwóch meczach nasi zawodnicy musieli uznać wyższość rywali i ostatecznie zajęli 4 miejsce w turnieju. Miłym akcentem był wybór najlepszego zawodnika turnieju, który trafił do Julii Bartczak.

Zespół Tura gra w składzie: Kamil Bajkiert, Jakub Goździkiewicz, Julia Bartczak, Sebastian Pietrzak, Szymon Siupa, Oskar Białas, Dominik Frątczak, Filip Wapiński.
Grupa II:

GKS Kasztelania Brudzew II – MGKS “TUR 1921” TUREK 0:4
Bramki: Sebastian Pietrzak x 2, Oskar Białas, Szymon Siupa

MGKS “TUR 1921” TUREK – LKS Ślesin I 0:4

MGKS TUR 1921 Turek – ORANJE Babiak 11:0
Bramki: Julia Bartczak x 4, Filip Wapiński x 3, Kamil Bajkiert x 3, Dominik Frątczak