Drugie miejsce Leny Dzieciątkowskiej w Pucharze Świata w Budapeszcie

Lena Dzieciątkowska na drugim miejscu na podium w Budapeszcie (2024)

Lena Dzieciątkowska zajęła II miejsce w Pucharze Świata rozegranym w Budapeszcie. Zawodniczka klubu Striker Turek w formule K-1 zdobyła srebrny medal w swojej kategorii wiekowo-wagowej.

W ostatni weekend Lena Dzieciątkowska brała udział w Pucharze Świata w Budapeszcie. Startująca w najtwardszej formule walki, jaką jest K-1, zdobyła srebrny medal w swojej kategorii wiekowo-wagowej. Na co dzień reprezentuje barwy klubu Striker Turek.

Lena preferuje ofensywny styl walki. We wszystkich swoich pojedynkach od początku do końca starała się narzucić wysokie tempo. Bardzo mocne kopnięcia, precyzyjnie zadawane techniki bokserskie, przegląd walki to jej mocne atuty. Niewiele brakowało, by ukończyła turniej na pierwszym miejscu. Na przeszkodzie stanęła drobna kontuzja, której nabawiła się we wcześniejszej fazie turnieju.

W ubiegłym roku startowała w miękkiej formule walk i odpadła w fazie eliminacji. Przez rok zrobiła na tyle duże postępy, że została zaproszona na konsultacje kadry narodowej. Zdobyła dwa srebrne medale w Mistrzostwach Polski. W tym roku ma szansę uczestniczyć w Mistrzostwach Świata.

Serdecznie podziękowania dla rodziców Leny, którzy zorganizowali cały wyjazd.
Wszystkie osoby oraz firmy, które chciałyby wesprzeć rozwój kariery Leny, proszone są o kontakt.
– apelują władze klubu Striker Turek


Tagi: ,

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.