FootballPro Cup Masters IX już jutro!

Akademia Piłkarska Reissa!

Nadchodzi FootballPro Cup Masters IX! Drużyny z całej Polski i goście z Londynu zmierzą się ze sobą w poznańskiej Arenie.

Wydarzenie odbędzie się na specjalnie rozłożonych boiskach mobilnych ze sztuczną trawą i bandami, co sprawi, że padnie dużo bramek, a młodzi adepci futbolu będą mieli dużo częstszy kontakt z piłką. Turniej odbędzie się w godzinach 10:00 – 17:00.

 – To już IX edycja turnieju FootballPro Cup Masters. Z niecierpliwością czekamy nie tylko na piłkrskie emocje, ale i na zaproszonych gości. W tym roku pojawią się przedstawiciele najlepszych drużyn w całej Polsce i jedna ekipa zza granicy– mówi Patron organizującej turniej Akademii Piłkarskiej Reissa – Piotr Reiss.

Wśród zespołów uczestniczących w turnieju nie zabraknie takich drużyn jak:
  • Olympic Wrocław – jeden z faworytów wydarzenia. Bardzo silna sportowo szkółka piłkarska z Wrocławia założona przez Krzysztofa Wołczka i Dariusza Sztylkę na każdym turnieju pokazuje się z dobrej strony i zajmuje wysokie lokaty.
  • Pogoń Szczecin – zeszłoroczny zwycięzca pucharu FootballPro w kategorii U-8, co oznacza, że chłopcy w roczniku 2009 ponownie zawitają do Poznania i będą walczyć o najwyższe miejsce.
  • Zagłębie Lubin – jedna z najsłynniejszych szkółek piłkarskich w Polsce posiadająca nowoczesny, rozbudowany na potrzeby szkolenia młodzieży ośrodek treningowy. Bardzo prężnie działająca akademia i silna drużyna seniorska pozwalają kompleksowo szkolić zawodników od skrzata do seniora. Niezmienną filozofią klubu jest nacisk na rozwój techniki indywidualnej co sprawi, że w turnieju zobaczymy wiele pięknych bramek i „rajdów z piłką”.
  • Elite Magic London – już po raz czwarty będą gościć w Poznaniu na naszym turnieju. Klub rywalizuje w rozgrywkach ligi angielskiej Harrow Youth Football League. Klub polskich Trenerów nawiązał niedawno ścisłą współpracę z legendarnym klubem w stolicy Anglii – Queen’s Park Rangers.
  • Śląsk Wrocław – obrońca tytułu FootballPro U-8 z letniej edycji. W lipcu 2012 roku wszyscy piłkarze zostali objęci przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, a drużyny młodzieżowe Śląska wraz z Olympiciem stanowią o sile całego regionu.
  • Varsovia Warszawa – „Tu zaczynałem” – to słowa najlepszego polskego piłkarza ostatnich lat – Roberta Lewandowskiego – wychowanka Varsovii, który trenował w tym klubie 6 lat. Na naszym turnieju są debiutantami, choć intuicja podpowiada nam, że mogą być czarnym koniem zawodów.
  • Korona Kielce – kolejny debiutant na turnieju w Poznaniu. W Kielcach rządzi Korona i wszyscy młodzi adepci futbolu pragną jednego i powtarzają – „Jak dorosnę, zostanę Koroniarzem”. Zespół ten z pewnością nie będzie odstawał poziomem sportowym od reszty.
  • Akademia Piłkarska Reissa Poznań – tych drużyn nikomu nie trzeba przedstawiać. Gospodarze, jedni z faworytów wydarzenia w dwóch kategoriach wiekowych. Metodologia oparta na indywidualnych fundamentach gry zaczyna przynosić efekty, choć nie wynik, a gra i postępy są dla Trenerów najważniejsze.
  • Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra – wyróżnikiem APF jest szczególne podejście do dzieci, jako jednostek, które kształtują i udoskonalają umiejętności piłkarskie. Zawodnicy Falubazu są najlepszymi zespołami w województwie lubuskim.
  • Arkonia Szczecin – najstarszy klub w Szczecinie, jeden z głównych faworytów w kategorii U-9. Arkonia bardzo mocno stawia na pracę z młodzieżą organizując takie turnieje jak Arkonia Cup. Chłopcy z rocznika 2009 mają na swoim koncie wiele sukcesów i tworzą bardzo zgraną drużynę, co z pewnością udowodnią w sobotę w Poznaniu.

Wszystkich pasjonatów futbolu i zwolenników piłkarskiego świata, zapraszamy już 6. stycznia do Hali Widowskowo-Sportowej Arena przy ul. Wyspiańskiego 33 w Poznaniu. Więcej informacji pod nr. tel. 519 840 821 oraz na stronie i facebooku Akademii Piłkarskiej Reissa.


Tagi: ,

« Lipiec 2020 » loading...
P W Ś C P S N
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.