W Kaliszu odbył się otwarty Turniej Wojowników w karate kyokushin. W zawodach udział wzięło ponad 150 zawodników z 18 klubów, z 9 województw. Reprezentanci KSiSW Turek zdobyli 5 złotych medali i tym samym zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej.
Doskonale rozpoczęli sezon zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku. W Turnieju Wojowników w karate kyokushin, rozegranym w Kaliszu, zajęli drużynowo pierwsze miejsce. Indywidualnie zdobyli 5 złotych medali, 2 srebrne i 1 brązowy.
Sukces tym bardziej godny podkreślenia, gdyż na zawody w Kaliszu zgłosiło się ponad 150 zawodników, z 18 klubów z 9 województw.
Na najwyższym stopniu podium stanęli:
Pozycję 5-8 zajęła Martyna Kraska w kata. Warto podkreślić, iż by stanąć na podium trzeba było wygrać cztery pojedynki w swoich kategoriach.
Opiekunem podczas zawodów był sensei Waldemar Mila 2 dan WKO Japan. Zawodnicy na co dzień trenują pod okiem Shihana Dariusza Jasiakiewicza.
Najbliższe zawody odbędą się 15 marca. Bedą to Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.