Malanów. Ferie na Folwarku

Ferie na Folwarku

Jak co roku i tym razem w dniach 3 i 4 lutego Sołectwo Dziadowice-Folwark wraz ze Stowarzyszeniem „Folwarczanie” przy współudziale Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie zadbało o zorganizowanie dla milusińskich ciekawych zajęć podczas trwających ferii zimowych.

Pierwszy dzień ferii upłynął głównie pod znakiem sportowych zmagań i rywalizacji. Organizacji tego dnia podjął się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie, przygotowując i organizując masę ciekawych gier i zabaw. Tenis stołowy, gra w piłkarzyki oraz rzucanie lotkami do tarczy to tylko niektóre z dyscyplin, których zwycięzcy zostali nagrodzeni triumfalnymi pucharami. Stosowne odznaczenia otrzymały również dzieci biorące udział w zajęciach. Po zmaganiach dzieci otrzymały pizze i zapiekanki oraz pyszne gofry z bitą śmietaną i owocami oraz napoje.

Drugi dzień dzieci spędziły na wspólnym oglądaniu bajek, rozwiązywaniu kalamburów i zabaw ręcznych. Atmosferę iście kinową oprócz dużego ekranu i wyświetlanych na nim bajkom zapewniały również serwowany popcorn i soczki oraz mnóstwo pysznych słodkości i hot-dogi dla uczestników zabaw.

Wszyscy licznie przybyli uczestnicy zorganizowanych zajęć oprócz pamiątkowych medali czy pucharów otrzymali też posiłek regeneracyjny po aktywnie spędzonym dniu oraz masę niezliczonych pączków i słodyczy, pizze i zapiekanki, które otrzymaliśmy od naszych sponsorów – Państwa Ogrodowczyków oraz Państwa Kubackich – którym to po raz kolejny jesteśmy wdzięczni za wielką pomoc! Nas jako organizatorów oprócz radości i uśmiechu wszystkich dzieci, zachwycił również fakt, iż zorganizowane po raz kolejny zajęcia cieszą się coraz większą popularnością i uczestniczą w nich również dzieci z poza naszego regionu. Zatem wniosek jest jeden – warto organizować takie inicjatywy. Jeszcze raz dziękujemy współorganizatorom za pomoc oraz  wiernym sponsorom za okazane serce. Widzimy się na kolejnych zabawach tym razem na Dniu Dziecka.

B.K.


Tagi: ,

« Kwiecień 2020 » loading...
P W Ś C P S N
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.