Konsultacje kadry narodowej K-1 w Legionowie

Od 5 do 6 lutego odbyły się konsultacji kadry narodowej K-1 w Legionowie. W wydarzeniu organizowanym przez Polski Związek Kickboxingu wzięli udział zawodnicy Strikera Turek: Konrad Pawlak, Szymon Kałużny, Patryk Szulc oraz Aleksander Kowalczyk.

Treningi prowadzili trenerzy: Tomasz Sczepaniuk, Maciej Domińczak oraz Tomasz Mamulski. Głównym tematem konsultacji był kontratak oraz ogólne wnioski po Mistrzostwach Europy, w których Kałużny oraz Kowalczyk zajęli trzecie miejsca.   

Wszystkie poprawki oraz wskazówki taktyczne zostały przekazane wszystkim zawodnikom. Pokazano słabe strony, nad którymi trzeba będzie popracować. Miejmy nadzieję, że to początek kariery seniorskiej naszych podopiecznych – podkreśla Striker.

Oprócz tego szkolenia na dniach został rozstrzygnięty konkurs Głosu Wielkopolskiego, w którym Szymon Kałużny został wybrany najlepszym sportowcem powiatu. Poza osiągnieciem na Mistrzostwach Europy, Szymon w ubiegłym roku sięgnął po tytuły mistrzów kraju w kilku formułach walki Kickboxingu. Pozytywnie ukończył również egzamin na czarny pas karate.

Bezpośrednie przygotowania do Mistrzostw Polski rozpoczęte

Oprócz seniorów, w kwartale tego roku szkoleniowego najmłodsi zawodnicy i zawodniczki również rozpoczynają przygotowania do najważniejszego krajowego turnieju. W najbliższy weekend zmierzą się w Mistrzostwach Pomorza w Kwidzyniu. Tydzień później wezmą udział w konsultacjach kadry narodowej kadetów oraz juniorów. Wszystko zmierza do Igrzysk Olimpijskich, a najbliższe już w Paryżu.

Jeśli chcielibyście dołączyć do tej wspaniałej sportowej drużyny lub spróbować swoich sił na zajęciach rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych śmiało dawajcie znać. Gdyż nie każdy musi zostać zawodnikiem, ale każdy może trenować w naszym klubie – informuje Klub.

Klub składa podziękowania za wsparcie dla Stowarzyszenia wszystkim osobom i firmom, które na co dzień pomagają wspinać się zawodnikom ku wymarzonym sportowym celom: Restauracji Hacjenda z Malanowa za pokrycie kosztów wyjazdu, najlepszej Pizzerii w Uniejowie – Pico Belo, Firmie Dźwig Met – Tomasz Piaseczny, Firmie Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, InfoBase – systemy informatyczne Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, Firmie WłodarTRANS, Firmie Energo-Trans-Met, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, Restauracji Hacjenda z Malanowa, Aptece Zielonej za wsparcie medyczne. 


Tagi: , ,

« sierpień 2022 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.