Malanowski sztab WOŚP z rekordem

Malanowski sztab WOŚP 2021

Malanowski sztab WOŚP z rekordem. Finał z głową – to hasło przewodnie 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Środki zebrane podczas w tegorocznej edycji zostaną przekazane na zakup sprzętu dla laryngologii i diagnostyki głowy.

Jak co roku Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie założyła orkiestrowy sztab. Obostrzenia sanitarne nie pozwoliły na tradycyjne zorganizowanie koncertu finałowego z udziałem publiczności. Malanowski sztab WOŚP wykazał się dużą kreatywnością i zamiast koncertu przygotował sklepik z przedmiotami otrzymanymi od darczyńców.

Tort ufundowany przez piekarnię „Ogrodowczyk”, został zakupiony przez wójta gminy Malanów Ireneusza Augustyniaka oraz przewodniczącego Rady Gminy Karola Płóciennika. Tradycją stało się, że zakupionym tortem poczęstowani zostali wszyscy chętni mieszkańcy i oczywiście wolontariusze. W tym roku dopisało nam szczęście do słodkości.

Drugi tort ufundowany przez cukiernię Bezik Zdzisława Jesiołowskiego oraz ciasta przygotowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy i osoby prywatne, zostały podzielone i sprzedane w sklepiku zasilając orkiestrową skarbonkę. Piękny parasol ogrodowy podarowany przez firmę Sun Garden szybko znalazł amatora i będzie ozdobą jednego z malanowskich ogrodów. Nowością w działaniach malanowskiego sztabu była e-skarbonka i aukcje na portalu allegro.pl. Ponieważ licytacje prowadzone w tradycyjnej formie podczas koncertu finałowego nie mogły się odbyć, przedmioty z logo WOŚP zostały wystawione na portalu aukcyjnym ciesząc się bardzo dużym zainteresowaniem biorą pod uwagę debiutancki charakter tego działania.

Malanowski sztab WOŚP z rekordem

Udało nam się zebrać ponad 19.000 zł !!!

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Malanowie pod przewodnictwem szefowej sztabu Karoliny Wojtkowiak składał się z 30 wolontariuszy. Pomimo mrozu, śniegu oraz niedogodności związanych z obostrzeniami pandemicznymi, wolontariusze dzielnie kwestowali w wielu punktach gminy Malanów. W siedzibie sztabu w CKiBP, wolontariusze mogli się ogrzać, napić gorącej herbaty czy posilić pizzą ufundowaną przez restaurację Hacjenda.

Wolontariusze. Dziękujemy! Wasz wkład w działanie sztabu jest nieoceniony.

Podziękowanie kierujemy również w stronę naszych sponsorów i darczyńców. W sposób szczególny wsparli nas:

  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Miłaczewie,
  • Sun Gardem,
  • Urząd Gminy w Malanowie,
  • Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie,
  • Restauracja Hacjenda,
  • Piekarnia „Ogrodowczyk”,
  • Cukiernia Bezik Zdzisław Jesiołowski,
  • Salon fryzjersko kosmetyczny Metamorfoza,
  • oraz osoby prywatne.

Dziękujemy bardzo wszystkim niewymienionym, anonimowym darczyńcom za wsparcie. Jesteście wielcy.

Anna Sobczak

Malanowski sztab WOŚP 2021

materiał prasowy

Tagi: ,

« sierpień 2022 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.