Mirosława Śmigaszewska nowym kierownikiem BP ARiMR w Turku

z lewej strony logo ARiMR, z prawej Mirosława Śmigaszewska

W poniedziałek, 17 czerwca Mirosława Śmigaszewska została powołana na stanowisko kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Turku. Zastąpiła na tym stanowisku aktualnego starostę Jana Smaka. Nowa pani kierownik związana jest z Agencją ponad 20 lat.

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji w Turku dosyć długo pozostawało bez obsady na stanowisku kierownika. W miniony poniedziałek (17.06) powołana została na tę funkcję Mirosława Śmigaszewska (PO). Zastąpiła Jana Smaka (PiS), obecnego starostę tureckiego.

Mirosława Śmigaszewska

Pracuje w ARiMR od 2002 roku. Przez większość tego okresu pracowała w BP w Koninie jako główny specjalista, chociaż jest rodowitą mieszkanką Turku. Jest jednym z najbardziej doświadczonych i cenionych pracowników ARiMR w Wielkopolsce wschodniej. Ukończyła studia na Akademii Rolniczej w Poznaniu (Wydział Zootechniczny), a także studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a poza tym szereg szkoleń. Sama prowadziła szkolenia dla rolników, urzędników oraz pracowników sezonowych Agencji.

z lewej strony logo ARiMR, z prawej Mirosława Śmigaszewska

Tagi: ,

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.