Na pięści i giry, czyli dwójka sportowców ze Strikera wystartowała w Warszawskiej Grandzie

Striker podczas Warszawskiej Grandy

15 maja dwójka sportowców ze Strikera wzięła udział w Warszawskiej Grandzie na pięści i giry. Była to już 30. edycja ligi, w której nie mogło zabraknąć zawodników turkowskiego klubu. Ligowe starcia w Warszawie charakteryzują się tym,, iż przeciwnik dobierany do każdego z zawodników musi mieć podobny staż treningowy oraz ilość stoczonych walk. Taki system powoduje, że walki są bardzo wyrównane i co za tym idzie emocjonujące.

Do pierwszego pojedynku wyszedł Kuba Walerysiak, który po 3 rundowej wojnie musiał uznać przewagę przeciwnika. Trzeba zwrócić uwagę że Kuba nie był w pełni formy. Po covidowe osłabienie dało się w znaki i zabrakło przysłowiowego tlenu w rundzie trzeciej.

Drugim z klubowych podopiecznych był Patryk Chojnacki. Mocny początek walki w wykonaniu Patryka pozwolił na kontrolę całej walki i ostatecznie wygrał swój pojedynek z zawodnikiem z Bełchatowa.

Cała dwójka zaliczyła swój pierwszy start w karierze i to na bardzo mocnym turnieju. Rywalizowali z zawodnikami Polskiego Związku Kickboxingu. – Gratulacje dla chłopaków od trenera. Oby tak dalej!!!

Kolejne starty jeszcze w maju

W tym miesiącu będziemy mieli okazję stoczyć największe turniejowe boje w twardych formułach Kickboxingu. Będą turnieje Low Kick w końcówce maja. 2 tygodnie później mistrzostwa K-1, a na deser FULL CONTACT. Ubiegłoroczni medaliści Mistrzostw Polski: Aleksander Kowalczyk (podwójny mistrz Polski K-1 oraz Low Kick), Szymon Kałużny (mistrz Low Kick, V-ce mistrz K-1) oraz Patryk Szulc (drugi V-ce mistrz Low Kick) będą starać się wspiąć na wyżyny swoich możliwości, by osiągnąć upragnione cele. Kickboxing wchodzi do rodziny sportów olimpijskich, co za tym idzie daje możliwość startu w Igrzyskach! Oprócz Kadry A klubu w turnieju wezmą udział inny nasi zawodnicy. To wspaniały czas dla tej dyscypliny w naszym małym mieście. Trzymajcie za naszych zaciśnięte pięści! – podkreśla Striker.

Klub składa podziękowania za wsparcie stowarzyszenia dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają go wspinać ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Najlepsza Pizzeria w Uniejowie – Pico Belo, Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, Biuro Rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu oraz Gosi i Jarkowi Janusikowi za wsparcie medyczne- właścicielom Apteki Zielonej.

materiał nadesłany

Tagi:

« Czerwiec 2021 » loading...
P W Ś C P S N
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.