Policjanci z wygrali Turniej Halowej Piłki Nożnej

Policjanci z wygrali Turniej Halowej Piłki Nożnej

W piątek 17 stycznia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku spotkali się w Tuliszkowie. Na hali widowiskowo-sportowej rywalizowali o tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej. W turnieju uczestniczyły drużyny reprezentujące wszystkie wydziały i komisariaty z KPP w Turku. Zwycięzcą rozgrywek zostali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuliszkowie. Pieniądze zebrane w trakcie turnieju zostaną przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Wystawionych zostało sześć drużyn: Wydział Kryminalny, Wydział Prewencji, Wydział Ruchu Drogowego,  Ogniwo Patrolowo – Interwencyjnego, Komisariat Policji w Tuliszkowie i Komisariat Policji w Dobrej. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

Najlepsza okazała się drużyna z  Komisariatu Policji w Tuliszkowie. Drugie miejsce zajęli policjanci z Wydziału Kryminalnego, natomiast na trzecim stopniu podium stanęła drużyna Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego.

Zwycięski puchar wręczył Komendant Powiatowy Policji w Turku mł.insp. Michał Grzelak, który gratulował wszystkim uczestnikom świetnej kondycji, doskonałej taktyki gry, zaangażowania, a także umiejętności łączenia sportowych pasji ze służbą.

Zebrane w trakcie turnieju pieniądze od funkcjonariuszy zostaną przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Dla środowiska policyjnego to bardzo istotne wydarzenie, którego zadaniem jest propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji, a także rozwijanie aktywności sportowej. Poza aspektem sportowym spotkanie miało także na celu zacieśnienie kontaktów pomiędzy reprezentacjami oraz integrację funkcjonariuszy.

źródło: KPP Turek


Tagi: , ,

« Wrzesień 2020 » loading...
P W Ś C P S N
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.