Poszukiwany, poszukiwana. Kto zostanie “Wolontariuszem roku 2021”?
Po raz kolejny osoby zaangażowane, działające na rzecz innych organizacji, instytucji oraz osób indywidualnych wykraczając poza więzi rodzinno – koleżeńsko – przyjacielskie zostaną wyróżnione. Kto zostanie “Wolontariuszem roku 2021”
Tytuł ten może otrzymać osoba fizyczna, która bez wynagrodzenia, świadomie i dobrowolnie niesie pomoc innym.
Celem konkursu jest:
- uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób, które bez względu na wiek, wykształcenie, stan zdrowia, pracują bez wynagrodzenia na rzecz mieszkańców miasta Turku,
- wzmocnienie rangi wolontariusza w życiu środowisk lokalnych,
- podziękowanie wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie w działalność na rzecz organizacji pozarządowych i mieszkańców Turku.
Kandydatów na “Wolontariusza roku 2021” mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i niepubliczne, które doświadczyły bezinteresownej, dobroczynnej, społecznej pomocy wolontariusza.
Zgłoszenia (wg karty zgłoszeń) kandydata do konkursu można przesłać lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Turku ul. Kaliska 59 z dopiskiem „Konkurs o tytuł Wolontariusz roku 2021” do dnia 25 listopada br.
𝗪 𝗽𝗼𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱𝗻𝗶𝗰𝗵 𝗲𝗱𝘆𝗰𝗷𝗮𝗰𝗵 𝗸𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀𝘂 𝗹𝗮𝘂𝗿𝗲𝗮𝘁𝗮𝗺𝗶 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮𝗹𝗶:
- 2006 rok – Jadwiga Adaszak
- 2007 rok – Maria Kur-Sulkowska
- 2008 rok – Dariusz Mikołajewski i Karolina Sobczak
- 2009 rok – Zbigniew Ryczyński i Jacek Sulkowski
- 2010 rok – Łukasz Joksch
- 2011 rok – Agata Dąbkowska
- 2012 rok – Jadwiga Mariola Jankowska i Agnieszka Łapka
- 2013 rok – Andżelika Nawrocka
- 2014 rok – Mariusz Szymczak
- 2015 rok – Miłosz Gozdalik
- 2016 rok – Ewa Podemska
- 2017 rok – Monika Kluska
- 2018 rok – Bartosz Zygmunt
- 2019 rok – Michał Dębczyński
- 2020 rok – konkurs się nie odbył
- 2021 rok – ?
Tagi:
wolontariusz roku