Striker Turek. 3 medale na Grand Prix w Kickboxingu

3 medale zdobyli młodzi zawodnicy Strikera Turek podczas XIV edycji Grand Prix w Kickboxingu w Mińsku Mazowieckim. Wystartowało 526 zawodników z 41 klubów.

3 medale zdobyli młodzi zawodnicy Strikera Turek podczas XIV edycji Grand Prix w Kickboxingu, która odbyła się w Mińsku Mazowieckim. Impreza pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu zgromadziła aż 526 zawodników z 41 klubów z całej Polski.

Organizatorem turnieju był klub Walhalla – Kamil Chłopik. Wśród uczestników znaleźli się zawodnicy z klubu Striker w Turku: Zuza Drewniak, Iwo Adamek oraz Kuba Napierała. Cała trójka walczyła wyśmienicie, przywożąc do domu 3 medale.

3 medale na Grand Prix w Kickboxingu

• Trzecie miejsce w swojej nowej kategorii wagowej zdobył Iwo Adamek.
  • Wicemistrzynią swojej kategorii została Zuza Drewniak.
  • Kuba Napierała wygrał wszystkie pojedynki i po raz pierwszy w swojej krótkiej karierze sportowej stanął na najwyższym stopniu podium.

Niebawem kolejne starty szerszej reprezentacji Strikera w kickboxingu, karate, boksie oraz MMA. Trzymajmy za nich zaciśnięte pięści.

Klub składa podziękowania za wsparcie dla stowarzyszenia wszystkim osobom i firmom, które na co dzień pomagają wspinać się zawodnikom ku wymarzonym sportowym celom:

Restauracji Hacjenda z Malanowa za pokrycie kosztów wyjazdu, najlepszej Pizzerii w Uniejowie – Pico Belo, Firmie Dźwig Met - Tomasz Piaseczny, Firmie Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, InfoBase – systemy informatyczne Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, Firmie WłodarTRANS, Firmie Energo-Trans-Met, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, Restauracji Hacjenda z Malanowa, Aptece Zielonej za wsparcie medyczne.