Świadkowie Jehowy zapraszają na kongres “Głośmy dobrą nowinę!”

Świadkowie Jehowy na stadionie

Jeden z największych organizatorów kongresów na świecie powraca do Atlas Areny w Łodzi z długo wyczekiwanym programem. Świadkowie Jehowy zapraszają na kongres „Głośmy dobrą nowinę!” w weekend 5-7 lipca 2024 roku.

Otwarte dla wszystkich, trzydniowe wydarzenie Świadków Jehowy, w tym roku przyciągnie do Łodzi kilka tysięcy uczestników nie tylko z miasta, ale i z całego regionu. 

Bardzo się cieszymy, że ponownie będziemy mogli korzystać z programu kongresu w przyjaznym i gościnnym mieście, jakim jest Łódź i tak komfortowych warunkach jakie zapewnia Atlas Arena
– powiedział Artur Owczarek, rzecznik Świadków Jehowy

„Dla tysięcy osób, które przybędą na tegoroczny kongres to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku, tym bardziej, że program w całości będzie się koncentrował na pozytywnych informacjach!”.

Podczas kongresu „Głośmy dobrą nowinę!” w Łodzi zaprezentowane zostaną oparte na Biblii materiały wideo, wykłady oraz wywiady na takie tematy, jak:

  • Dlaczego wszyscy potrzebujemy dobrej nowiny i kto może ją zapewnić?
  • Czym jest dobra nowina, czy możemy jej ufać i czy może nam ona pomóc już teraz?
  • Dlaczego nie musimy się bać złych wiadomości?

W sobotę odbędzie się chrzest nowych Świadków Jehowy z Łodzi i regionu, a w piątkowe i sobotnie przedpołudnie uwagę uczestników przyciągnie premiera dwóch części pierwszego odcinka serii filmowej o życiu i służbie Jezusa.

Przed każdym kongresem miejscowe zbory Świadków Jehowy wezmą udział w kampanii mającej na celu zaproszenie mieszkańców miasta i regionu do udziału w tym wydarzeniu. Łódzki kongres jest jednym z 32, jakie tego lata zorganizowano w Polsce. Spodziewana na nich liczba obecnych to około 125 tys. osób.

Co ciekawe w ubiegłym roku, na całym świecie, z takich trzydniowych wydarzeń skorzystało blisko 13 milionów ludzi! Warto podkreślić, że kongresy Świadków Jehowy są otwarte dla publiczności, wstęp na nie jest wolny i nie przeprowadza się żadnych zbiórek pieniędzy. Informacje o dokładnych lokalizacjach i godzinach można znaleźć w oficjalnym serwisie Świadków Jehowy JW.ORG.


Tagi:

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.