Trzy medale na Pucharze Mazur

KSiSW na Pucharze Mazur

Po raz kolejny reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk z sekcji karate kyokuShinkai uczestniczyła w Pucharze Mazur. Zawody odbyły się 5 czerwca w Ełku. Karatecy z KSiSW pod kierownictwem trenera shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan, wywalczyli po zaciekłych i wyczerpujących walkach kontaktowych trzy medale.

Nie było łatwo. Jak zawsze w zawodach sportowych Shinkyokushinkai wszystkie kategorie były liczne i mocno obsadzone. Biorą w nich bowiem utytułowani zawodnicy z rankingu Polskiego Związku Karate i PFKS. Najlepiej spisał się Hubert Nowinowski, który okazał się bezkonkurencyjny. Wszystkie swoje 4 walki wygrał przed czasem nie dając żadnych szans swoim rywalom. Zajął tym samym pierwsze miejsce. Trzecie miejsce przypadło Julicie Stanisławskiej i Wojciechowi Gadomskiemu po dwie wygrane walki. Tuż za podium znalazła się Aleksandra Zając.

Cykl startów w jakich uczestniczą zawodnicy KSiSW – to już 40 lat –  jest przygotowaniem do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy, Europejskiej Organizacji Karate, które odbędą się we wrześniu.

Kolejne starty młodych zawodników odbędą się w Malanowie i w Starachowicach, po czy nastąpi przerwa wakacyjna. Jednak nie dla wszystkich członków kluby ponieważ Zarząd Klubu przygotował dla nich obóz klubowy nad Morzem Bałtyckim, a Okręgowy Związek Karate sesję szkoleniową i egzaminacyjna na obozie sportowym w Kielcach z udziałem medalistów Europy i świata.

Kierownictwo Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Turku, Tuliszkowa, firmom Maks Pol,  Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek,  Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, PGKiM Turek, Getec SA Polska  OSiR Turek, Sklep Budowlany Faktor, radnemu miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu.

Tagi: ,

« Lipiec 2021 » loading...
P W Ś C P S N
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.