Turek. Klub Striker na seminarium w Wołominie

W miniony weekend 4 października w Wołominie odbyło się II seminarium szkoleniowe poświęcone jednej z szybkościowych formuł walki jaką jest Pointfighting w Kickboxingu. W treningach uczestniczyło 7 zawodników sekcji kickboxingu z klubu Striker w Turku. Byli nimi: Gabrysia i Wiktoria Włodarczyk, Oliwier Rosiak, Julian Mruk, Zuzanna Drewniak, Kuba Napierała oraz Iwo Adamek. Z zawodnikami przebywał trener – Kamil Więcławek.

Organizatorem spotkania było Wołomińskie Centrum Sztuk Walk Point Hunter. Cały cykl treningów prowadzony przez trenera kadry narodowej PZKB Bartosza Baczyńskiego oraz jednego z zawodników młodego pokolenia – Oskara Zawiślaka.

Każde tego typu seminarium to duża dawka wiedzy techniczno-taktycznej dla naszych zawodników, którzy tak naprawdę dopiero uczą się walki w tej trudnej formule walki. Ogrom sztuczek technicznych, łączenia technik w kombinacje przy dynamicznym poruszaniu nie jest proste. Do tego szeroki wachlarz technik zastosowanych w ataku i obronie prezentowany przez trenerów był zdumiewający. Mamy nadzieje że cała pochłonięta przez Nas wiedza zaprocentuje na zbliżających się turniejach. Ciekawostką w Wołominie były sesje sparringowe, gdzie zawodnicy mogli wielokrotnie powalczyć z wieloma przeciwnikami z różnych klubów. Z całą pewnością z korzyścią dla ich osobistego rozwoju technicznego oraz psychicznego, gdyż w seminarium brali udział medaliści Mistrzostw Polski PZKB – zaznacza Klub. Bardzo dziękujemy za  możliwość udziału w szkoleniu oraz sparringach, wszystkim prowadzącym, organizatorom, klubom, trenerom i zawodnikom z klubów. To bardzo pożyteczne i potrzebne wydarzenia – dodaje.

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, firmie WłodarTRANS, Tomaszowi i Kacprowi Stolarskim oraz Radosławowi Szymczakowi – firma LIMAX.

materiał nadesłany


Tagi: ,

« Październik 2020 » loading...
P W Ś C P S N
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
śr 21

Turek. Wystawa “Turek wczoraj i dziś – część 2″

1 października godz. 00:00 - 31 grudnia godz. 00:00

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.