UKS Judo Tuliszków zaprasza na zajęcia z gimnastyki i akrobatyki sportowej

Judo Tuliszków. Nabór na zajęcia akrobatyka sportowa

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia z gimnastyki i akrobatyki sportowej. Jest to nowa sekcja, która zajęcia rozpocznie 15 lutego (piątek). Do tego czasu odbywać się będzie nabór do grup. Zajęcia prowadzić będzie instruktor gimnastyki i akrobatyki sportowej z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą w danej dyscyplinie.

Akrobatyka jest podstawą każdej dyscypliny sportowej

Jest świetnym przygotowaniem do uprawiania sportu, ale także uzupełnieniem treningu niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej. Doskonale rozwija i poprawia sprawność fizyczną oraz wszystkie zdolności motoryczne min: siłe, gibkość, skoczność, szybkość, wydolność, koordynację ruchową. Dba o ogólny wszechstronny rozwój całego ciała.

Ćwiczenia rozwijają nie tylko ciało, ale też umysł:
  • uczą pokonywania własnych słabości, jednoczesne kształtując silny charakter co jest niezbędne w codziennym życiu,
  • umiejętne i ponadprzeciętne zdolności oraz władanie własnym ciałem dodaje pewności siebie, poprawia samopoczucie, samoocenę i niezwykle pomaga pokonywać przeszkody pojawiające się w życiu,
  • podczas zajęć z akrobatyki dbamy nie tylko o stronę fizyczna, pomagamy również dzieciom odnaleźć własną osobowość, kształtować wartości i postawy jakie powinny cechować młodego człowieka, a które niestety zatraca się we współczesnym świecie.
Uczy:
  • współpracy w grupie,
  • konsekwencji w dążeniu do celu,
  • satysfakcji z sukcesów własnych jak również tych osiąganych przez kolegów i koleżanki.

Trenując swoją ulubioną dyscyplinę sportową warto się rozwijać. Nie można zapomnieć o wszechstronnym rozwoju swojej sprawności fizycznej, dlatego warto uzupełnić swój trening o akrobatykę. Jest to świetne urozmaicenie codziennego treningu, przy okazji stajemy się wszechstronniejsi.

Judo Tuliszków. Nabór na zajęcia akrobatyka sportowa

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć na stronie judotuliszkow.pl oraz pod numerem tel. 782-560-182

Tagi: , ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.