Zwierzęca Misja. Elza, Elmo i mała Ola szukają domu

Zwierzęca misja

Od dziś na portalu Turek24 w kategorii Serwisy Specjalne znajdziesz zakładkę Zwierzęca Misja. Będą w niej zamieszczane informacje o zwierzakach, które potrzebują domu, szczęśliwych adopcjach oraz prowadzonych akcjach.

Domu tymczasowego bezdomnym zwierzakom udziela Grupa Pomocy Zwierzęca Misja. Jest to, jak na razie nieformalna grupa wolontariuszy, której celem jest niesienie pomocy czworonogom w potrzebie.

W naszych szeregach znalazły się osoby kochające zwierzęta, nie godzące się na ich krzywdę, posiadające odpowiednią wiedzę i kompetencje. Każdy z nas ma już doświadczenie w ratowaniu zwierząt oraz pracy z nimi – osobno robiliśmy to na długo przed powstaniem grupy. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy nieomylni – dlatego nie boimy się współpracować ze schroniskami, behawiorystami, a naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalną opiekę weterynaryjną – mówią wolontariusze z grupy.

Jeżeli wiesz lub widzisz, że jakiemuś zwierzakowi dzieje się krzywda, znalazłeś/aś zwierzę ranne, chore i niesamodzielne, możesz śmiało do nich napisać na profilu FB Grupa Pomocy Zwierzęca Misja.

Elza, Elmo i mała Ola szukają domu

Kilka dni temu do wolontariuszy z grupy Zwierzęca Misja trawiło rodzeństwo suczka i piesek oraz kotka. Wszystkie zwierzaki potrzebują kochającego domu.

Elza, to 8 tygodniowa suczka, bardzo wesoła i chętna do zabawy oraz pieszczot. Suczka ma charakterek i lubi postawić na swoim. W domu tymczasowym przebywa z dwoma psami rezydentami oraz dwójką małych dzieci, dogadują się rewelacyjnie. Elza została odrobaczona.

Elmo to brat Elzy skory do zabawy i przytulania. W przeciwieństwie do swojej siostry ma uległy charakter i woli ustąpić niż wdać się w jakiś konflikt. Świetnie dogaduje się z dorosłymi psami i małymi dziećmi. Piesek jest odrobaczony.

Psie rodzeństwo zostało znalezione na polu. Pieski są wyjątkowo posłuszne, jak na tak młody wiek. Bardzo szybko się uczą oraz lgną do człowieka. Docelowo będą maksymalnie do kolana.

Domu szuka również mała, szara kotka Ola. Koteczka jest bardzo rozbrykana i uwielbia pieszczoty. W domu tymczasowym przebywa z dorosłymi kotami, dużym psem i małym dzieckiem, więc życie rodzinne jej niestraszne.

Pamiętaj każda adopcja to dla bezdomnego zwierzaka szansa na wymarzony dom. Wszystkich zainteresowanych jego przygarnięciem lub mających informację, że czworonogi potrzebują pomocy prosimy o kontakt z Grupą Pomocy Zwierzęca Misja,

  • Paulina tel.: 502 782 108,
  • Ewa tel.: 606 445 037,
  • Livia tel.: 609 932 108

lub z redakcją Turek24


Tagi: , ,

« Styczeń 2021 » loading...
P W Ś C P S N
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.