Turek. Z młodzieżą o cyberzagorżeniach
Cyberzagrożenia były tematem otwartej debaty społecznej, którą zorganizowano w turkowskim Zespole Szkół Technicznych.
Debata miała zwrócić uwagę na zagrożenia, z jakimi mogą spotkać się młodzi użytkownicy internetu, dlatego też na sali audytoryjnej zebrali się przede wszystkim uczniowie szkół średnich z powiatu tureckiego. Młodzież mogła usłyszeć m.in. o rodzajach przestępstw internetowych i oszustwach, jakie popełniane są przy użyciu narzędzi elektronicznych.
Rozmawiano także o przestępstwach popełnianych za pośrednictwem portali aukcyjnych, a także o psychologicznych aspektach cyberprzemocy, w tym również o internetowym hejcie.
