Do Bigosu! – babski wieczór komediowy na Dzień Matki

Do Bigosu! – babski wieczór komediowy na Dzień Matki w stowarzyszeniu Przystań w Turku

26 maja w Przystani odbędzie się stand-up z okazji Dnia Matki. “Do Bigosu!” to wieczór komediowy z całkowicie kobiecym składem. Komiczki, które będą rozśmieszać to jedne z najbardziej różnorodnych i fascynujących kobiecych głosów, które wnoszą na scenę świeżą i niepowtarzalną perspektywę.

W Przystani w Babskim Wieczorze Komediowym “Do Bigosu!” wystąpią:

Agnieszka Matan
Agnieszka najchętniej występuje w piwnicach i taksówkach, chociaż regularnie gości też w Comedy Central. Komiczka, improwizatorka i scenarzystka, połączenie nastolatki i seniorki w jednym. W 1997 roku wygrała osiedlowe eliminacje w matematycznym konkursie Kangur. Od tej pory robi, co może. Jest przeciwieństwem popularnej opinii, że “Jesteś dorosły, wiesz, co robisz”, więc w swoich programach rozprawia się z tym mitem. Nie znosi harcerzy i butów typu crocks. Docenia literaturę Dirka Rossmanna i dobrą zabawę. Niczego nie wygrała i niczego nie przegrała.

Karo Pańczyk
Komiczka niby z Warszawy, a tak naprawdę z Turku. Na co dzień występuje w Klubie Komediowym oraz w Niplodramie, z którym tworzy spektakle improwizowane, skecze oraz filmy krótkometrażowe (nagrodzone m.in. Grand Video Awards). Przez 6 lat prowadziła oraz tworzyła scenariusze do własnych programów telewizyjnych. Od niedawna w stand-upie, czasem widywana przed Czarkiem Jurkiewiczem (od red.: nie potwierdził). Właścicielka miłej buzi i okropnych myśli. Nosi za duże adidasy.

Dolly
Wrocławska komiczka, która coraz częściej wskakuje na deski scen w wielu miastach w Polsce. Pierwsze kroki jako standuperka zaczęła nieśmiało stawiać 4 lata temu, a od 2 lat intensywnie występuje i szlifuje swój warszat. Dolly z zakamarków swojego umysłu wyciąga niespotykane historie i wciąga w nie publiczność. Jej opowieści o absurdach codzienności, losie singielki i pracy w korpo bawią, a jednocześnie pobudzają do refleksji.

Martyna Podwysocka
Porzuciła słabo płatna pracę w kancelarii na rzecz jeszcze mniej płatnej pracy stand uperki. Spełnia swoje american dream – chwilowo kelnerka, której marzy się występ na wielkiej sali, ale bez żadnych stolików. Przełamuje konwencje – kobieta, a jednak zabawna, stara panna a bez kotów, nieduża a o sporych ripostach. Ma ciekawe spojrzenie na świat chodź czasem musi stanąć na palcach i podskoczyć żeby coś zobaczyć.

Magdalena Drojman
Stand-up’erka i improwizatorka. Bezwstydna, mówiaca o rzeczach brzydkich, bez filtra. Prezentuje głównie humor dla dorosłych, obśmiewa swoje życiowe wybory i doświadczenia.

Małgorzata Różalska
Trójmiejska komiczka i improwizatorka. Wychowana wśród niepełnosprawnych, porzucona dwa miesiące przed ślubem, opowie co łączy te dwa fakty. Prowadzi podcast Kreatura, o szeroko pojętej komedii.

Zapraszamy!


Tagi: ,

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.