Mistrzostwa Wielkopolski shinkyokushinkai karate

Mistrzostwa Wielkopolski shinkyokushinkai karate

W Malanowie rozegrano XXV Mistrzostwa Wielkopolski Shinkyokushinkai  Karate. Organizatorem zawodów był klub karate z Malanowa, kierowany przez sensie Daniela Pakułę (4 dan).

Mistrzostwa Wielkopolski w jednej z odmian karate rozegrano w Malanowie. Zawody przeprowadzono pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu. Organizatorem turnieju był Wielkopolski Klub Kyokushin Karate w Malanowie, kierowany przez sensei Daniel Pakułę (4 dan).

Do mistrzostw przystąpili zawodnicy, którzy swoje kwalifikacje uzyskali w macierzystych klubach, zarówno w kata jak i bezpośrednich walkach. O miejsce na podium rywalizowało 190 karateków w swoich kategoriach wagowych i wiekowych przez ponad 5 godzin.

Sędzią głównym turnieju był shihan Dariusz Jasiakiewicz z Turku (5 dan). Nad całością turnieju czuwało 15 licencjonowanych sędziów. Turniej był rozegrany wg regulaminów Europejskiej Organizacji Karate, Światowej Organizacji Karate w Japonii.

Mistrzostwa otworzył i wręczał medale na jej zakończenie Wójt Gminy Malanów Ireneusz Augustyniak. Zawodnicy po raz kolejny dali z siebie wszystko. 

Wyniki turkowian w konkurencji Kata

  1. miejsce Antoni Ciuśniak
  2. miejsce Dawid Sajdak

Wyniki turkowian w konkurencji Kumite

  1. miejsce: Antoni Ciuśniak
  2. miejsce: Ksawery Ignasiak
  3. miejsce: Dawid Sajdak, Ksawery Ignasiak, Antoni Siemiątkowski, Gracjan Kozłowski, Kacper Jasak

Gratulacje dla wszystkich zawodników.


Tagi:

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.