Najlepsze wielkopolskie orkiestry dęte spotkają się w Liskowie
W niedzielę, 26 czerwca w Liskowie w powiecie kaliskim odbędzie się Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych. W wydarzeniu wezmą udział orkiestry dęte z całej wielkopolski, które zaprezentują swój repertuar i umiejętności.
Dla każdej formacji biorącej udział w przegląd orkiestr dętych jest to szczególne wydarzenie. każda z nich będzie mogła zaprezentować swój talent, repertuar i umiejętności. W tegorocznym przeglądzie udział weźmie 10 orkiestr oraz 5 grup mażoretek.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00 wspólnym koncertem wszystkich orkiestr przed kościołem parafialnym w Liskowie. Przegląd orkiestr dętych rozpocznie się o godzinie 12.00. Poszczególne wystąpienia zostaną ocenione przez jury. Najlepsze i najwyżej ocenione zespoły będą reprezentowały Województwo Wielkopolskie na przeglądach krajowych.
materiał prasowy


