Obóz harcerski w Lginiu

Harcerki i harcerze z Hufca ZHP Turek planują wyjazd na tegoroczny obóz do Lginia w Województwie Lubuskim. W poprzednim roku postawili na góry, a w tym roku na las z jeziorem.

Chciałbyś przeżyć niecodzienną przygodę? Lubisz odkrywać nowe możliwości i zdobywać przydatne oraz praktyczne umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc? Jeżeli na któreś z powyższych odpowiedzi odpowiedziałeś „TAK” to mamy dla Ciebie idealną propozycję.

Harcerki i harcerze z Hufca ZHP Turek planują wyjazd na tegoroczny obóz do Lginia w Województwie Lubuskim. W poprzednim roku postawili na góry, a w tym roku na las z jeziorem. Zachęcamy do wspólnego udziału i zabrania się z nami na niecodzienną formę wypoczynku, gdyż czekają Cię 2 tygodnie spania na świeżym powietrzu pod namiotem oraz masa przeróżnych aktywności, które dadzą możliwość zdobycia nowych umiejętności lub podszlifowania tych, którymi już operujesz.

Podczas obozu organizowane są również wieczorne ogniska, zajęcia z pierwszej pomocy, zajęcia z zakresu terenoznawstwa, wycieczki leśne czy gry terenowe. Z racji pobliskiego jeziora z pewnością nie ominą nas również kąpiele czy wygrzewanie się na słońcu. Wzięcie udziału w takim obozie to również idealna okazja do poznania nowych osób, które być może okaże się, że dzielą z tobą masę pasji, a to będzie dobrym początkiem do przyjaźni na całe życie.

Wszelkie informacje szczegółowe na temat bazy oraz warunków zakwaterowania można uzyskać poprzez kontakt z komendantem hufca (dane kontaktowe na plakacie) lub podczas dyżurów członków komendy w siedzibie hufca zgodnie z poniższym harmonogramem. W siedzibie hufca można również odebrać kartę uczestnika.Informacje można też uzyskać poprzez kontakt z nami za pośrednictwem Messengera pisząc do nas wiadomość na Hufiec ZHP Turek.


Tagi: ,

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.