Oskar Brzostowski wystąpił w The Voice Kids. Czy będzie to początek jego kariery? [wideo]

W ósmym odcinku trzeciej edycji The Voice Kids przed jurorami, ale przede wszystkim przed ogólnopolską publicznością wystąpił turkowianin Oskar Brzostowski. 15-latek zaśpiewał piosenkę z repertuaru One Direction “They Don’t Know About Us”.

Oskar BrzostowskiSport ma po tacie, a muzykę po mamie. Tata grał zawodowo w piłkę nożną, a mama uczy w szkole muzycznej. Oskar śpiewa od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Ma już za sobą występ w talent show Mali Giganci. Teraz postanowił wystąpić w telewizyjnym programie The Voice Kids. Swoim głosem zachwycił wszystkich jurorów, Cleo, Tomsona i Barona oraz Dawida Kwiatkowskiego, którzy wybierają wokalistów, którzy mają szansę wygrać The Voice Kids.

Bardzo mądry chłopak, bardzo dobrze zaśpiewał. Przypomina mi siebie sprzed lat. Taki chłopak, który podczas się uśmiecha podczas śpiewania, ale pomiędzy tymi uśmiechami można zobaczyć bardzo dużo stresu, który pokonał – powiedział Dawid Kwiatkowski.

Z kolei Cleo po występie Oskara mówiła – Masz głos, masz prezencję, świetnie wyglądasz. Ja już cię widzę w swoich teledyskach oczami wyobraźni. 

Oskar zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Nastolatek na co dzień uczy się w Zespole Szkół Technicznych w Turku. – Jak oglądałem wszystkie odcinki, to kręciło mnie to studio. Ja muszę tam wystąpić kiedyś, takie było jedno z moich marzeń i własnie się spełnia – mówił nastolatek. Czy wygra The Voice Kids 3? Początek miał rewelacyjny odwrócił wszystkie fotele.

Wśród uczestników dotychczasowych edycji The Voice Kids były m.in. Roksana Węgiel oraz Viki Gabor, które zwyciężyły kolejne edycje Eurowizji dla dzieci.

foto: The Voice Kids TVP


Tagi: ,

« Wrzesień 2020 » loading...
P W Ś C P S N
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.