Siatkarze weszli do fazy play-off. Powalczą o II ligę

UKS Piątka Turek

11 lutego, seniorzy UKS Piątka Turek zajęli trzecie miejsce w grupie wielkopolskiej siatkówki i zapewnili sobie grę w play-offach sezonu 2021/22 III Ligi Mężczyzn.

W ostatnim meczu swej grupy nasz skład uległ gospodarzom spotkania Tarnovia Tarnowo Podgórne, przegrywając 3:2 (25:18, 21:25, 19:25, 25:20, 17:15).

Piątka zakończyła pierwszą część zmagań z bilansem 11 zwycięstw i 7 porażek. Dwukrotnie za mocni okazali się sobotni przeciwnicy, natomiast dwumecze zwyciężyli z UKS SMS JOKER PIŁA oraz UKS SMS PIŁA II. W ten oto sposób wywalczyli 34 punkty, co daje im 3. miejsce w tabeli. 

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły184214471915361382
2ENEA ENERGETYK Poznań173613442615751409
3UKS PIĄTKA Turek183411423016421518
4TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne183212403216171574
5GKS Zamek Gołańcz183211393215811544
6TSK Orzeł Osiek183010353114601449
7UKS SMS JOKER PIŁA17299383215211463
8ENEA ENERGETYK Poznań II18134274916041719
9KS VOLLEY ALMAR Wieleń18103225114501681
10UKS SMS JOKER PIŁA II1892205214321679
Grupa 1

Do półfinałów awansowały 4 najlepsze zespoły, które mecze półfinałowe zagrają wg klucza: 1-4, 2-3. Pierwsze mecze półfinałowe – 26.02.2022, rewanże 5.03.2022.

Trzecioligowcy UKS Piątka Turek, rozegrali w sumie 18 spotkań w zasadniczej części rozgrywek. W Wielkopolsce rywalizowało 10 drużyn.

UKS Piątka Turek
foto: UKS Piątka Turek/FB

Tagi: ,

« sierpień 2022 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.