Striker na konsultacjach kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu

Striker na konsultacjach KN Polskiego Związku Kickboxingu

6 marca odbyły się konsultacje kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu w formułach Low Kick oraz K-1. W składzie tureckiej reprezentacji ze Strikera znalazł się Aleksander Kowalczyk, Patryk Szulc oraz Szymon Kałużny. Trenerzy Tomasz Szczpaniuk oraz Łukasz Role prowadzili konsultacje w klubie Palestra Warszawa.

Dwie sesje treningowe skoncentrowane były na walkę w półdystansie i umiejętnościach wychodzenia z obrony do ataku. Kulminacyjnym punktem treningów były walki zadaniowe oraz sparingi. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Wzorowa postawa spowodowała że zostali zauważeni przez trenerów kadry narodowej. Przypomnijmy, że cała trójka to medaliści ubiegłorocznych Mistrzostw Polski, w tych dwóch twardych formułach walki. Kolejne konsultacje planowane są już po mistrzostwach Polski, które będą odbywać się od kwietnia. Wyniki Mistrzostw Polski będą ostatnią kwalifikacją do udziału w turniejach międzynarodowych. Trzymajcie za Naszych wojowników zaciśnięte pięści!

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu oraz Gosi i Jarkowi Janusikowi – właścicielom Apteki Zielonej.

materiał nadesłany


Tagi: ,

« Kwiecień 2021 » loading...
P W Ś C P S N
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.