Turek. Człowiek z wyrokami kandydatem na burmistrza?

KWW Niezależni

Jedynie desperacja mogła doprowadzić do wysunięcia kandydatury Piotra Bińkowskiego w wyborach na burmistrza Turku. O najważniejszy urząd w mieście ma ubiegać się osoba, która ma na koncie liczne przegrane sądowe?

Kto mógł wpaść na pomysł, by zaproponować turkowianom osobę, którą podlegli mu pracownicy oskarżali o mobbing? Trzeba być zaślepionym z nienawiści do aktualnego burmistrza, by zaproponować Piotra Bińkowskiego jako jego kontrkandydata. To wyraz desperacji czy wyjątkowej politycznej głupoty? Kto tak źle życzy mieszkańcom Turku?

Kandydaturę byłego dyrektora gimnazjum wysunęła grupa ludzi, która na użytek wyborów nazwała się Niezależnymi. Niezależni od czego?, od zdrowego rozsądku? Na czele tego komitetu stanęły osoby o znacznie przerośniętym ego. Niespełniony polityk rodem z gminy Brudzew oraz były przewodniczący rady miasta, który nadal nie może przeboleć swojej przegranej cztery lata temu. Obu panów łączą dwie rzeczy: trauma po porażce wyborczej oraz przede wszystkim głęboko zakorzeniona nienawiść do Romualda Antosika.

Kim jest Piotr Bińkowski?

Publicznie i pod własnym nazwiskiem swoją opinię o kandydacie wyraziła Agnieszka Arent-Marczewska, która miała wątpliwą przyjemność współpracowania z byłym dyrektorem gimnazjum.

Bińkowski przegrał ze mną proces i również apelację. Za czyny dyskryminujące również płacił odszkodowanie innemu pracownikowi, p. Kasprzakowi. Do tego od ponad dwóch lat trwa proces sądowy z wicedyrektorem szkoły, która wskazała P. Bińkowskiego jako swojego oprawcę. Wcześniej gnębił sądownie nauczyciela wychowania fizycznego, z którym sprawę też przegrał. Inny musiał zmienić pracę.

To nie jest człowiek godności, czynów i wiedzy. W mojej ocenie, nie powinien mieć do czynienia z dziećmi i młodzieżą. Dla celów procesowych potrafił tworzyć nieprawdziwe dokumenty.

Jeżeli to, co napisałam jest nieprawdziwe, to wzywam pana kandydata Bińkowskiego do skorzystania z szybkiego toku procesowego i podania mnie do sądu. Dodam od siebie jeszcze, że to taki ,,mądry” król, jak z tej bajki, gdzie będąc nagim wydawało mu się, że jest przyodziany w złote szaty! A Karski z Pańczykiem w to uwierzyli! Hahaha

Czy trzeba coś więcej dodawać? Burmistrzem miałaby zostać osoba, która preparowała dokumenty, jak twierdzi Agnieszka Arent-Marczewska?

Można jedynie wyrazić ubolewanie, że w otoczeniu Karskiego, Bińkowskiego i Pańczyka znalazła się ceniona lekarka oraz grupa osób, która pewnie nie do końca zdaje sobie sprawę jak szemrane towarzystwo ma firmować swoimi nazwiskami. Dość powiedzieć, że kandydatem na radnego tzw. Niezależnych i to z czołowego miejsca jest też osoba, która uciekając przed swoją przeszłością musiała zmieniać nazwisko.

Dariusz Młynarczyk


Tagi: , , ,

« Maj 2020 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.