Turek. Seminarium MMA z Dominikiem Chmielem

W sobotę, 4 stycznia w klubie Striker w Turku odbyło się seminarium MMA. Sala na ulicy Mickiewicza wypełniła się zawodnikami, którzy chcieli rozwijać się w tej formule walki. Gościem specjalnym zgrupowania był Dominik Chmiel, utytułowany zawodnik MMA, posiadacz czarnego pasa w BJJ. To Mistrz Polski w brazylijskim Jiu Jitsu oraz mistrz wojska w MMA. W całym seminarium składającym się z dwóch jednostek treningowych wzięło udział ponad 20 osób w tym młodzież oraz kobiety.

Pierwsza jednostka treningowa była poświęcona MMA – wszech stylowej walki wręcz, gdzie uczestnicy mogli syntetycznie poznać obszerną wiedzę w tym temacie. W końcowej części zajęć odbyły się lekkie sparingi w tej formule walki. Druga jednostka treningowa była poświęcona parterowi, zgłębianiem techniki wyjść z dosiadu, pozycji bocznej, gardy i umiejętnościom unikania obalenia.

Było to pierwsze, lecz nie ostatnie spotkanie z MMA w klubie. Od nowego roku, trener Dominik będzie prowadził systematyczne treningi w tej formule walki w Klubie na Mickiewicza. Chętnych zapraszamy! – informuje Striker.

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla Romualda Antosika burmistrza Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil.

materiał nadesłany


Tagi: , ,

« Lipiec 2020 » loading...
P W Ś C P S N
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.