Blogm. Turek

Osiedlowy turniej piłki nożnej na Orliku przy SP 4 już 11 września

Przewodniczący osiedla nr 1 zaprasza na osiedlowy turniej piłki nożnej o puchar burmistrza. Zawody rozegrane zostaną na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4.

Już 11 września 2021 r. mieszkańcy z osiedla nr 1 będą mogli się zmierzyć w piłkarskim turnieju osiedlowym. Turniej odbędzie się na boisku „Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Sportowej 9. Impreza startuje o godz. 9.00

Paweł Rogodziński, przewodniczący samorządu osiedlowego podkreśla, że w turnieju mogą wystartować wszyscy chętni, ale pierwszeństwo mają mieszkańcy osiedla nr 1. Grać będą niezrzeszone drużyny z Turku w składach 8-osobowych. Zawodnicy powinni mieć ponad 16 lat.

Zgłoszenia

Zgłoszeni9a do turnieju przyjmuje Paweł Rogodziński do 6 września 2021 r. (tel. 667 635 112)

Plakat osiedlowego turnieju piłki nożnej na boisku "Orlik 2012" przy SP nr 4 w Turku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × cztery =