Brudzew. Największe hity PRL-u dla pań
6 marca br. w hali sportowej odbył się koncert dla wszystkich pań z gminy Brudzew z okazji święta Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był zespół „NH Brava” z Nowej Huty prezentujący największe hity PRL-u.
Zespół „NH Brava” wystąpił ze specjalnym programem „Piosenka też kobietą…”. Były dowcipy, śpiewano najsłynniejsze piosenki dla Pań i o Paniach. Podczas koncertu specjalnie dla uczestniczek imprezy artyści – Pani Dorota i Pan Robert wykonali utwory w bardzo ciekawych aranżacjach, między innymi: „Brzydula i rudzielec”, „Wakacje z blondynką”, „Serduszko puka w rytmie cza cza”, „Historia jednej znajomości” czy też „Najwięcej witaminy”.
Przybyłym paniom w imieniu wszystkich mężczyzn życzenia złożył wójt Cezary Krasowski. Każda z pań otrzymała również od włodarzy gminy i obecnych w hali panów słodki upominek w postaci czekolady.
Uczestniczki imprezy bawiły się wspaniale, a śmiechu było naprawdę wiele. Z całą pewnością wydarzenie pozostanie w pamięci jeszcze bardzo długo.
źródło: brudzew.pl










