„Lepszy świat już bardzo bliski” – kampania Świadków Jehowy

Lepszy świat już bardzo bliski – kampania Świadków Jehowy

Mieszkańcy Turku to jedna z tysięcy lokalnych społeczności na całym świecie, do których w listopadzie br. dotrze ważna wiadomość wzbudzająca nadzieję. Świadkowie Jehowy prowadzą w tym miesiącu specjalną kampanię, która kieruje uwagę na biblijną obietnicę dotyczącą lepszego świata.

W ramach tej kampanii rozpowszechniają specjalne wydanie czasopisma Strażnica z serią artykułów „Lepszy świat już bardzo bliski.

Ponad 36 milionów egzemplarzy drukowanej wersji tego czasopisma udostępnianych jest w jakichś 230 językach ludziom z 240 krajów. A w wersji cyfrowej publikacja ta jest dostępna na różnych platformach w niemal 400 językach.

Ludzie chcieliby bez lęku patrzeć w przyszłość i właśnie obietnice zawarte w Biblii dają taką nadzieję. Te obietnice nie są jedynie marzeniem. Sam Jezus koncentrował swoją działalność na przekazywaniu tego pokrzepiającego zapewnienia.
– mówi Artur Owczarek, lokalny rzecznik Świadków Jehowy

W tym wydaniu Strażnicy zadano odwieczne pytanie: Czy ten świat się skończy?

Pocieszająca odpowiedź z Biblii może zaskoczyć wielu czytelników. Podczas gdy niektóre religie przepowiadają „koniec świata”, w czasopiśmie tym zawarto jasne biblijne przesłanie: Ziemia istnieje na zawsze i nigdy nie zostanie zniszczona!

Jednocześnie wyjaśniono, że Biblia obiecuje koniec niesprawiedliwości. Powołano się przy tym na Księgę Psalmów, w której czytamy, że niegodziwi ludzie nie będą już zakłócać spokoju na ziemi (Psalm 37:10).

Ta pozytywna informacja daje nadzieję milionom ludzi na całym świecie, którzy modlą się słowami: „Przyjdź Królestwo twoje”.

„Nigdy nie mogłam pogodzić się z tym, że ludzie umierają, niektórzy tak młodo.” – mówi Mirosława Ślifierska z miejscowości Regny – „Kiedy z Biblii dowiedziałam się, że życie wieczne na ziemi jest możliwe, moje życie nabrało sensu”.

Strażnica, będąca najczęściej tłumaczonym i najbardziej rozpowszechnionym czasopismem na świecie, informuje o Królestwie Bożym od ponad 100 lat. Można pobierać ją bezpłatnie z serwisu jw.org. Można też zamówić bezpłatny drukowany egzemplarz, który dostarczy ktoś ze Świadków Jehowy. W tym celu należy wejść do serwisu jw.org i skorzystać z zakładki „Poproś o wizytę”.

materiał nadesłany

Tagi:

« styczeń 2022 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.