Wygrana, remis i porażka naszych drużyn w klasie okręgowej

Gol - piłka nożna - bramka

W miniony weekend zespoły występujące w klasie okręgowej w IV grupie wielkopolskiej rozegrały czwartą kolejkę spotkań. Swoje drugie zwycięstwo odniósł Orzeł Kawęczyn. Na wyjeździe wysoko pokonał Polonię Golina. Kasztelania Brudzew niestety musiała na własnym boisku uznać wyższość GKS Sompolno. Z kolei Tulisia zremisowała u siebie z zespołem z Grzegorzewa.

Ze zmiennym szczęściem występowały nasze drużyny w czwartej kolejce klasy okręgowej. Bolesnej lekcji Kasztelanii Brudzew udzielił lider rozgrywek GKS Sompolno. Na stadionie w Brudzewie goście wygrali wysoko 4:1, do przerwy prowadząc 2:1. Honorowego gola dla Kasztelanii strzelił w 40. minucie Adrian Kmita. Dla GKS strzelali Patryk Grabowiecki, Bartosz Domaniecki 2x oraz Przemysław Jankowski.

Po trzech zwycięstwach Tulisia Tuliszków zaledwie zremisowała na własnym stadionie z Orłem Grzegorzew 1:1. Gola dla gospodarzy zdobył … . Bramkę dla gości strzelił Dawid Solecki.

Po dwóch pierwszych porażkach zawodnicy Orła Kawęczyn odnieśli swoje drugie zwycięstwo. Wysoko na wyjeździe pokonali Polonie Golina w stosunku 5:0. Bramki dla Orła strzelali Kaczmarek, Raszewski, Dudek, Banasiak x2.