Zimowa akademia sportów walki

Zimowa akademia sportów walki - KSiSW Turek

Zimowa akademia sportów walki otworzy swoje podwoje podczas ferii. Tradycyjnie już od 40 lat na zajęcia zaprasza Klub Sportów i Sztuk Walki w Turku.

W okresie ferii Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku, tradycyjnie od 40 lat, organizuje Zimową Akademię Sportów Walki, na którą zaprasza zarząd klubu. Zajęcia odbywają się bezpłatnie w każdy wtorek i czwartek z podziałem na grupy wiekowe przez okres całych ferii. Dla najbardziej aktywnych przewidziany bezpłatny basen.

Zajęcia maja charakter edukacyjny i wychowawczy w wersji aktywnego wypoczynku bez selekcji negatywnej. Ilość miejsc jest ograniczona z uwagi na duże zainteresowanie. Treningi obejmują Shinkyokushinkai karate – japońskie karate kontaktowe, akrobatykę, judo, samoobronę, aikido, boks , kickboxing , mua tai oraz gry i zabawy ruchowe.

Dla uczestników przewidziano nagrody za aktywny i systematyczny udział w akademii. Szczegóły na plakacie. Zajęcia prowadzą: Marzena Wejman, Ewelina Białek-Krzyżanowska, Dariusz Szymczak, Jacek Sobczak, Waldemar Mila i Dariusz Jasiakiewicz.

Patronat objął Okręgowy Związek Karate w Poznaniu i burmistrz Turku.


Tagi: ,

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.