5 powodów, dla których powinieneś wybrać obozy SportujMy.pl

SportujMy z Akademią Piłkarską Reissa

SportujMy.plJuż niedługo rozpoczynają się pierwsze obozy ze SportujMy.pl. Od czerwca aż do końca sierpnia uczestnicy będą mogli przeżyć wielką sportową przygodę pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów.

Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się spędzić nadchodzących wakacji na sportowo, przedstawiamy powody, dla których warto wyjechać razem z ekipą SportujMy.pl!

 

  1. Obozy SportujMy.pl to szeroka oferta obozów tematycznych, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru naszych uczestników są obozy piłkarskie, bramkarskie, taneczne, pływacko-piłkarskie, survivalowe, a nawet rodzinne i adaptacyjne. Każdy obóz tematyczny związany jest z innym rodzajem treningów, wykonywanych ćwiczeń, ale też z innym zestawem gier i zabaw rekreacyjnych i integracyjnych wykonywanych po treningach. Wychodzimy naprzeciw wszystkim entuzjastom aktywności fizycznych, nie ograniczając się do wyłącznie jednej dyscypliny – a jak wiadomo, im większa różnorodność, tym większa szansa, że znajdziesz dla siebie najlepszą opcję, uwzględniającą Twoje upodobania i potrzeby.
  2. Obozy SportujMy.pl to przede wszystkim rozwój! Rozwój sportowych umiejętności to jedna z lepszych inwestycji w przyszłość dziecka! Codzienne zajęcia sportowe pomogą polepszyć kondycję i technikę uczestnika. Dzięki wyjazdom z kadrą SportujMy.pl możliwe jest jednak nie tylko szkolenie umiejętności gry w piłkę nożną, układów tanecznych czy technik pływackich. Uczestnicy rozwijają się także na polu mentalnym, w czym pomaga im wykwalifikowana kadra trenerska.
  3. Na obozach ważne są także kwestie pozasportowe. Istotnym elementem rozwoju każdego zawodnika jest m.in. tematyka zdrowego żywienia i przygotowania zdrowych posiłków. Na specjalnych zajęciach warsztatowych nasi uczestnicy poznają tajniki prawidłowego i racjonalnego odżywiania. Poza tym wyjazdy z rówieśnikami uczą także samodzielności i rozwijają umiejętności interpersonalne podczas zajęć integracyjnych.
  4. Wyjazd z ekipą SportujMy.pl to nie tylko ciężka praca, ale i świetna zabawa w gronie rówieśników! Program kształcenia wielkich sportowców opiera się na dwóch fundamentach: edukacji poprzez sport oraz treningów poprzez zabawę. Kadra stara się, by atrakcje podczas wyjazdów były zróżnicowane i przede wszystkim dopasowane do wieku i preferencji uczestników obozów. Masz ochotę na pokaz mody, turniej gier na konsoli, konkurs Mam Talent albo wieczorne ognisko oraz gry terenowe? To świetnie – na obozach SportujMy.pl atrakcji jest pod dostatkiem. Dodatkowo masz okazję poznać nowych kolegów i koleżanki podczas wspólnych gier i zajęć warsztatowych. Znajdziesz  czas na pracę nad doskonaleniem własnych umiejętności, ale i integrację z rówieśnikami. Grunt to właściwa równowaga pomiędzy nauką a zabawą – bez niej prawidłowy rozwój uczestnika nie byłby możliwy!
  5. Lokalizacja i baza szkoleniowa to kolejny atut SportujMy.pl. To ważne, by każdy ośrodek, w którym organizujemy turnusy, był właściwie przygotowany pod względem noclegowym, sanitarnym oraz sportowym – tak, aby każdy uczestnik czuł się w nim jak najlepiej! Wszystkie obiekty – w Babimoście, Dolsku, Darłowie czy Jarocinie – posiadają szeroką ofertę sportowo-rekreacyjną: boiska, hale sportowe, orliki, korty tenisowe, czy pływalnie. Dodatkowym udogodnieniem są spokojne okolice, w jakich znajdują się bazy noclegowe oraz inne atrakcje wynikające z charakterystyki miejsca do których należą np. jezioro czy bliskość morza.

Więcej informacji na stronie: www.sportujmy.pl

Skontaktuj się z nami!

mail. info@sportujmy.pl
tel. +48 519 400 071

 


Tagi: , , ,

« Czerwiec 2020 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.