Leszek Miller w Turku. Podziękował lokalnym działaczom oraz zasadził dąb

Leszek Miller w Turku

Leszek Miller pojawił się w Turku aby podziękować lokalnym działaczom za aktywność podczas minionej kampanii do europarlamentu. “Z wielu powodów nie było łatwo prowadzić tę kampanię, ale cieszę się, że naszym wspólnym wysiłkiem osiągnęliśmy spodziewany rezultat. Można powiedzieć, że inwestycja okazała się opłacalna albowiem wynik jest taki jaki oczekiwaliśmy” – mówił eurodeputowany. Sobotnia wizyta to także zainaugurowanie akcji „Sojusz z Ziemią”.

O przyzwoitym wyniku podczas majowych wyborów mówił Marian Mirosław Marczewski. Szef powiatowych struktur SLD podkreślił, na jak trudnym terenie dla tego ugrupowania przyszło im tę kampanię prowadzić. Spotkanie było okazją do wręczania odznaczeń Zasłużony dla Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Otrzymali je: Bożena Drzewiecka, Kazimierz Gierba, Józef Gradecki, Józef Hoffman, Jan Pakuła i Andrzej Kwiatkowski. Niedawno podobne wyróżnienia, decyzją zarządu krajowego trafiły do Anity Dzieciątkowskiej-Pieścik, Mirosława Pilarczyka, Józefa Ochockiego oraz Mariana Mirosława Marczewskiego. Ponadto za aktywne wpieranie kampanii Leszek Miller podziękował, takim osobom jak: Anita Dzieciątkowska-Pieścik, Joanna Maciejewska, Mirosław Kowalski, Andrzej Kwiatkowski, Paweł Kwiatkowski, Mirosław Mikołajczyk, Andrzej Pilarczyk, Krzysztof Poturała, Krzysztof Szczeciński i Michał Świątkowski.

Wielkie oczekiwania i zacięta walka

Co czeka obecnych kandydatów do sejmu i senatu? Mamy tu dwoje kandydatów – Joannę Maciejewską i Tadeusz Tomaszewskiego – jak zaznaczył Leszek Miller w Turku oboje cenieni i świetni kandydaci. Apelował, by dni, które pozostały do wyborów wykorzystać jak najlepiej aby przekonać wyborców do tych kandydatów.

“Sojusz z Ziemią”

Pod tym hasłem zainaugurowana została dziś akcja, której celem jej jest posadzenie w ciągu 100 dni 100 drzew. – Chcemy coś konkretnego uczynić dla naszej palety, która jest naszym wspólnym domem, niezależnie czy mieszkamy w Europie, Ameryce Południowej czy Ameryce Północnej – mówił europoseł. Jedno z tych drzew – dąb – posadzony został w miejski parku.


Tagi: , , ,

« Czerwiec 2020 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.