Nie poddał się, ale potrzebuje wsparcia. Mariusz Haraśny prosi o 1,5% z PIT

Michał haraśmy na wózku elektrycznym prosi o wsparcie z 1,5% z PIT

31 maja 1998 r. czas się dla niego zatrzymał … Diagnoza brzmiała jak wyrok – złamany kręgosłup. Czy od początku zdawał sobie sprawę co te słowa oznaczają? Pewnie, że nie. Wszystko przychodziło z czasem… Nie poddał się, ale potrzebuje wsparcia.

Szanowni Państwo!

W dobrej kondycji, z radością oczekuję WIOSNY, aby po zimie wyruszyć w plener. Ograniczone do minimum infekcje i systematyczne leczenie odleżyn pozwala mi na funkcjonowanie bez większego bólu.
Dzięki funduszom pozyskanym w ramach 1% podatku mogę stosować konieczne lekarstwa, środki higieniczne i opatrunkowe oraz autoszczepionki i preparaty wzmacniające.

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Kiedy budzę się po dobrze przespanej nocy, bez bólu, to uśmiech sam maluje się na twarzy. Czuję, że mimo bardzo wielu ograniczeń mogę stawić czoła wszystkim wyzwaniom, mogę pokonać każdą trudność, bo jesteście ze mną.

Nadchodzi czas rozliczeń podatkowych i przy tej okazji bardzo proszę,
nie zapominajcie Państwo o mnie! 

Proszę o przekazanie 1% podatku na konto mojej fundacji. Te środki pozwolą mi utrzymać dobrą kondycję i cieszyć się każdym dniem. Za każdy dar serca już teraz dziękuję.

numer KRS: 0000270809
w rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:  HARAŚNY, 2771. Mariusz Haraśny

Michał haraśmy na wózku elektrycznym prosi o wsparcie z 1,5% z PIT

Tagi: ,

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.