Ranking najlepszych poduszek ortopedycznych

Siedząca kobieta na łóżku z bólem karku

Siedząca kobieta na łóżku z bólem karkuW ostatnich latach zdecydowanie wzrosła świadomość Polaków dotycząca zdrowia i dbania o nie. Zarówno coraz więcej naszych rodaków chodzi na siłownię oraz nawet częściej wychodzi na spacery. Jest to bardzo motywujące, bo można zauważyć również starsze osoby z kijkami do nordic walkingu czy jeżdżące na rowerze.

Polacy dbają o siebie również jeżeli chodzi o dietę. Ich dbałość o zdrowie dotyczy również podłoża, na którym śpią. Odpowiednie podłoże do spania potrafi wpłynąć na samopoczucie kolejnego dnia. W naszym artykule będziemy chcieli przedstawić 3 najlepsze poduszki ortopedyczne, których stosowanie ma również znaczenie dla komfortu snu.

Zapraszamy do lektury.

3. Materasso Paris Herbal

Na trzecim miejscu naszego rankingu uplasowała się poduszka anatomiczna Paris Herbal. Jej wypełnienie zostało wykonane z wysokoelastycznej pianki Herbal Foam, która przede wszystkim zapewnia odpowiednią higienę. Cechą, która wyróżnia poduszkę, to miękki i elastyczny materiał wzbogacony olejkiem z kwiatów. Głównym zadaniem gadżetu jakim jest poduszka ortopedyczna to zapewnienie dobrej jakości snu. Człowiek niewyspany, to człowiek mniej efektywny w swoim środowisku – czy to w pracy, czy na studiach. Pomimo tego, że coraz większa grupa Polaków stara się dopasować podłoże do swojego stanu kręgosłupa, to jeszcze jednak poduszki ortopedyczne nie są tak bardzo popularne.

Model Paris Herbal posiada pokrowiec z taśmą 3D zapewniającą odpowiednią wentylację. Dzięki temu nie ma najmniejszych szans, aby powstały w niej jakiekolwiek szkodliwe bakterie oraz wilgoć. Dodatkowym atutem jest antyalergiczność poduszki, co sprawia, że jest produktem w pełni bezpiecznym dla zdrowia.

2. Hilding Antistress Carbon

Marka Hilding już od lat dostarcza na rynek produkty najwyższej jakości jak materace, poduszki ortopedyczne, łóżka oraz akcesoria do nich. Jednym z nich jest poduszka ortopedyczna Hilding Antistress Carbon – dzięki włóknom węglowym eliminuje wszelkie napięcia skumulowane na ciele ludzkim. Jest to świetny produkt dla osób prowadzący bardzo stresujący tryb życia. Zdarzają się sytuacje, w których to nasza bywa stresogenna bądź też mamy problemy w życiu osobistym. Znajduje to swoje odbicie w nieprzespanych nocach. Poduszka Antistress Carbon łagodzi stres i pozwala na głęboki i relaksujący sen. Podobnie jak w poprzedniej naszej propozycji, model ten posiada przepuszczalność powietrza niepozwalającą na powstawanie wilgoci czy też nieprzyjemnych zapachów.

Pamiętaj, że poza nie tylko poduszka wpływa na komfort snu i warto zakupić odpowiedni rodzaj pościeli dopełniającej przyjemność z odpoczynku jak kołdra satynowa, która jest bardzo elegancka i świetnie sprawdzi się dla par.

1. Hilding Visco Green 

Zwycięzcą naszego rankingu została poduszka ortopedyczna marki Hilding, Visco Green. Co prawda jej wygląd jest bardzo klasyczny, bo nie ma żadnych wypustek oraz odkształceń, które charakteryzują tego typu produkty, ale jej właściwości sprawiają, że nr 1 tego zestawienia. Z pewnością warto powiedzieć kilka słów o tym, że została ona wykonana z ekstraktów z oleju roślinnego. Nie dość, że zdecydowanie wpływa na jakość snu, zmniejszając przy tym siłę nacisku.

Model Visco Green został stworzony z pianki, która reaguje na temperaturę ciała, dzięki czemu można spać na niej o każdej porze roku. Oczywiście, rozumiemy że są osoby, które preferują spanie bez poduszki, jednak jest to produkt przeznaczony zarówno dla osób starszych, jak i młodszych i na pewno warto dać mu szansę. Zachęcamy do skorzystania z produktu marki Hilding, bo jest to gwarancja jakości i spokojnie przespanych nocy.


Tagi:

« Czerwiec 2021 » loading...
P W Ś C P S N
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.