TS po raz drugi przegrywa przed sądem

Waldemar Trojan i Romuald Antosik

KW Towarzystwa Samorządowego po raz drugi przegrał przed sądem proces, jaki w trybie wyborczym wytoczył mu Romuald Antosik. Sąd Apelacyjny w Poznaniu odrzucił zażalenie KW Towarzystwa Samorządowego i będzie  ono musiało wydrukować ulotki ze sprostowaniem.

Burmistrz Antosik pozwał KW Towarzystwa Samorządowego, za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na jego temat. Pierwszy proces odbył się 3 października i wówczas Sąd Okręgowy w Koninie – Wydział I Cywilny wydał postanowienie o zakazie rozpowszechniania nieprawdziwych informacji zawartych w ulotce “Kadencja złamanych obietnic”. Ponadto nakazał sprostować użyte w niej sformułowania w formie ulotki w ilości 10 tys. sztuk. Jednak pozwany postanowił się od tej decyzji odwołać.

Jak informuje rzecznik prasowy Sędzia Sądu Apelacyjnego w Poznaniu Elżbieta Fijałkowska zażalenie KW Towarzystwa Samorządowego zostało oddalone, czyli postanowienie sądu I instancji zostało utrzymane.

Zgodnie z nim KW Towarzystwa Samorządowego będzie musiało wykonać postanowienie, o którym pisaliśmy  w artykule TS przegrało w trybie wyborczym z burmistrzem Antosikiem .


Tagi: , , ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.