Zawodnicy Karate Oyama rywalizowali w kata i soft-kijach

Zawodnicy Karate Oyama rywalizowali w kata i soft-kijach

Młodzi karatecy z Turkowskiego Klubu Karate oraz z sekcji karate Oyama Kasztelanii Brudzew wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Karate Oyama w Dąbiu. Na macie stanęło 73 zawodników z Turku, Brudzewa, Kłodawy, Rychwała, Grodźca, Dąbia, Przedcza i Mycielina. Rywalizacja odbywała się w dwóch konkurencjach: kata i w walkach na soft-kije.

Sędzią Głównym turnieju był szef Makroregionu Centralnego Polskiej Federacji Karate Oyama, sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan. Zawody sędziowali również: sensei Paweł Wasiak 1 dan, sempai Hubert Chwiałkowski 2 kyu, sempai Janusz Burszewski 2 kyu, sempai Marcin Mielcarek 2 kyu i sempai Natalia Królikowska 2 kyu.

Medale w konkurencji kata zdobyli: Adam Zieliński – Turek, Julia Osiewała – Brudzew, Mateusz Osiewała – Brudzew, Wiktor Bończak – Turek, Franciszek Rohn – Turek, Franciszek Świątek – Brudzew, Katarzyna Burszewska – Turek, Fabian Kulisz – Turek, Aron Białas – Turek, Szymon Michalak – Turek. Z kolei w walkach na soft-kije medalistami zostali: Ksawery Bytniewski – Turek, Norbert Nogaj – Turek, Marlena Rohn – Turek, Marcin Krogulec – Turek, Maja Grzesiak – Turek, Julia Osiewała – Brudzew, Maciej Tomaszak – Turek, Kamil Remiszewski – Turek, Mateusz Osiewała – Brudzew, Wiktor Bończak – Turek, Franciszek Rohn – Turek, Katarzyna Burszewska – Turek, Aron Białas – Turek, Fabian Kulisz – Turek i Szymon Michalak – Turek.

WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH

KONKURNCJA KATA

Kategoria Dziecko-(dziewczęta i chłopcy)
1. Mikołaj Spychała – Rychwał
2. Zuzanna Grzywniak – Kłodawa
3. Adam Zieliński – Turek

Kategoria Dziecko starsze – (dziewczęta )
1. Wiktoria Krawczyk – Dąbie
2. Nikola Wojciechowska – Kłodawa
3. Julia Osiewała – Brudzew, Aleksandra Krysiak – Rychwał

Kategoria Dziecko starsze – (chłopcy)
1. Mateusz Osiewała – Brudzew
2. Wiktor Bończak – Turek
3. Kacper Pacholik – Dąbie, Franciszek Rohn – Turek

Kategoria Dziecko starsze (11) – (chłopcy)
1. Franciszek Świątek – Brudzew
2. Oliwier Michalak – Grodziec
3. Antoni Pacholik – Dąbie, Mateusz Szymański – Kłodawa

Kategoria Młodzik – (dziewczęta)
1. Daria Furtak – Rychwał
2. Katarzyna Burszewska – Turek
3. Hanna Fic – Grodziec, Pola Dzbanuszek – Grodziec

Kategoria Młodzik – (chłopcy)
1. Fabian Kulisz – Turek
2. Aron Białas – Turek
3. Krzysztof Kaftan – Dąbie, Bartosz Misiak – Dąbie

Kategoria Juniorzy Młodsi
1. Maksymilian Spychała – Rychwał
2. Wojciech Drangowski – Grodziec
3. Eryk Lewandowski – Rychwał, Szymon Michalak – Turek

KONKURENCJA SOFT-KIJE

Kategoria I
1. Ksawery Bytniewski – Turek
2. Norbert Nogaj – Turek
3. Marlena Rohn – Turek, Marcin Krogulec – Turek

Kategoria II
1. Zuzanna Pacholik – Dąbie
2. Maja Grzesiak – Turek
3. Zuzanna Grzywniak – Kłodawa

Kategoria III
1. Mikołaj Spychała – Rychwał
2. Wiktor Kawala – Rychwał
3. Erwin Rybak – Dąbie, Szymon Skorupa – Przedecz

Kategoria IV
1. Nikola Wojciechowska – Kłodawa
2. Blanka Szałek – Dąbie
3. Julia Osiewała – Brudzew

Kategoria V
1. Maciej Tomaszak – Turek
2. Kamil Remiszewski – Turek
3. Antoni Błaszkiewicz – Dąbie, Jakub Mroczek – Dąbie

Kategoria VI
1. Kacper Pacholik – Dąbie
2. Mateusz Osiewała – Brudzew
3. Wiktor Bończak – Turek, Franciszek Rohn – Turek

Kategoria VII
1. Wiktoria Krawczyk – Dąbie
2. Nikola Grzywacz – Mycielin
3. Julia Wotalska – Kłodawa, Katarzyna Burszewska – Turek

Kategoria VIII
1. Antoni Pacholik – Dąbie
2. Oliwier Michalak – Grodziec
3. Mateusz Szymański – Kłodawa, Antoni Maciejewski – Rychwał

Kategoria IX
1. Daria Furtak – Rychwał
2. Pola Dzbanuszek – Grodziec
3. Aleksandra Piekarska – Kłodawa

Kategoria X
1. Aron Białas – Turek
2. Fabian Kulisz – Turek
3. Bartosz Misiak – Dąbie, Krzysztof Kaftan – Dąbie

Kategoria XI
1. Hubert Bałdys – Kłodawa
2. Maksymilian Spychała – Rychwał
3. Szymon Michalak – Turek

Kategoria XII
1. Eryk Lewandowski – Rychwał
2. Hubert Borowski – Kłodawa
3. Wojciech Drangowski – Grodziec

materiał nadesłany

Tagi:

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.