Adrianna Kolenda i Gabriel Skierski powołani do kadry na Mistrzostwa Europy
Polski Związek Karate powołał do kadry Polski na Mistrzostwa Europy w Pradze dwóch zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z sekcji Kyokushin Karate. Adrianna Kolenda i Gabriel Skierski, to młodzi którzy trenują od kilku lat karate pod okiem trenera Dariusza Jasiakiewicz i Daniela Pakuły.
Swoje kwalifikacje wywalczyli podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się w Turku w dniu 13 stycznia 2019 roku w konkurencji kadetów w walkach Full Contact. Są to doświadczenie zawodnicy kyokushin karate, którzy maja już za sobą starty w Mistrzostwach Świata, Europy i są aktualnymi Mistrzami Polski w walkach.
Korzystając z okazji Zarząd Klubu zwraca się do darczyńców o wsparcie wyżej wymienionych w przygotowaniach do Mistrzostw Europy. Zapraszamy do kontaktu z Klubem na karate.turek.net.pl




