Blogm. Turek

Karatecy ze Strikera przystąpili do egzaminu na pasy

16 lutego był dla karateków ze Strikera bardzo szczególnym dniem. 15 karateków miało okazję wziąć udział w egzaminie na pasy. Poziom osiągnięty w nauce karate oznaczany jest kolorem pasa i powinien dokładnie odzwierciedlać nabyte umiejętności. Dla większości z nich był to pierwszy sprawdzian umiejętności. Test miał miejsce w Kaliszu a organizatorem był Tomasz Jeżyk 2 dan i Kaliski Klub Kyokushin Karate „David Club”.

Na swój pierwszy pomarańczowy pas zdali: Cezary Janusik, Feliks Małecki, Kajetan Bonikowski (cała trójka to sześciolatki), Jakub Augustyniak, Oskar Małecki, Amelia Augustyniak, Maja Jonczyk, Gabrysia i Wiktoria Włodarczyk, Zuzanna Napierała oraz Lena Kowalczyk. Zuza Pawlic umocniła swój pomarańczowy pas zdobywając kolejną belkę. Swój kolor pasa na niebieski zmienili: Aleksander Będkowski oraz Nikodem Żuchowski. Na zielony z brązowym pagonem zdała podwójna mistrzyni Polski w kata oraz kumite Lena Dzieciątkowska. Egzaminatorem był sensei roman Hadrian 3 dan. Z karatekami przebywał trener Ariel Więcławek.

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firma 100 Car oraz radny Paweł Kwiatkowski.

materiał nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 5 =