Striker na European Kickboxing Challenge w Sulejówku

Striker na European Kickboxing Challenge w Sulejówku

Drugi weekend września był małym sprawdzianem dla kadrowiczów sekcji Kickboxing junior klubu z Mickiewicza. 8 zawodników Klubu Striker udało się do Sulejówka, skąd przywieźli sześć medali.

Na European Kickboxing Challenge pojechali Kornel Dziurzyński, Oliwier Rosiak, Jan Małecki, Aleksander Piaseczny, Iwo Adamek, Hubert Rabiega, Seweryn Kowalewski oraz Kacper Siwiński. Organizatorem turnieju byli Ewelina oraz Bartłomiej Turczyńscy. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza miasta Sulejówek oraz Polskiego Związku Kickboxingu.

Osiągnięcia:
  • Kornel Dziurzyński – 2 miejsce techniki szybkościowe, 2 miejsce w konkurencji Pointfighting,
  • Oliwier Rosiak – 2 miejsce Pointfighting
  • Jan Małecki – 2 miejsce Light-Contact
  • Aleksander Piaseczny – 3 miejsce Pointfighting
  • Seweryn Kowaleski – 3 miejsce Kick-Light

Poza podium tym razem znaleźli się Kacper Siwiński, Hubert Rabiega oraz Iwo Adamek.

Turniej w Sulejówku był pierwszym sprawdzianem umiejętności naszych podopiecznych w tym sezonie. Każdy z zawodników zaprezentował się godnie, wychodząc do walki z często bardziej doświadczonymi zawodnikami z centrum Polski. Żadna osoba się nie poddała i wszyscy walczyli do samego końca, dając z siebie wszystko. Tym razem nikt nie stanął na najwyższym stopniu podium. Jeśli jednak ktoś zmierza na sam szczyt, to nic dziwnego że jest pod górkę. Gratulacje od trenera dla zawodników za postawę, ducha walki oraz wewnętrzną moc. Podziękowania dla Marty Janas, Sylwii Dziurzyńskiej, Marcina Małeckiego oraz rodziców z klubu za pomoc w organizacji wyjazdu. Szczególne podziękowania dla Radosława Szymczaka oraz firmy LIMAX Transport za użyczenie busa – zaznacza Striker.

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS oraz Tomaszowi i Kacprowi Stolarskiemu. 

materiał nadesłany

Tagi: ,

« Październik 2020 » loading...
P W Ś C P S N
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
śr 21

Turek. Wystawa “Turek wczoraj i dziś – część 2″

1 października godz. 00:00 - 31 grudnia godz. 00:00

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.