Serce i Róża Galewskiego Wzgórza to coś więcej niż piknik [video]

Od sześciu lat piknik rodzinny „Serce i Róża Galewskiego Wzgórza” jest miejscem spotkań mieszkańców lokalnej parafii. Jednakże czerwcowe spotkania to coś więcej niż piknik. To wyjątkowa atmosfera, możliwość spędzenia czasu w gronie wyjątkowych osób oraz wśród najbliższych. Organizowany jest przez ks. kustosza Jacka Budę wraz ze Stowarzyszeniem Velentinus Galewskiego Wzgórza Przemienienia. I, jak co roku frekwencja na wydarzeniu przechodzi najśmielsze oczekiwania.

W niedzielne popołudnie, przy piękniej pogodzie na scenie swoje talenty demonstrowały przedszkolaki i dzieci z Szkoły Podstawowej w Galewie, filia w Chrząblicach. Swoje pięć minut miała także młodzież z parafialnej scholi. Również poza sceną wiele się działo. Stare auta, jak co roku prezentował Klub Automobil Turek. Wśród innych atrakcji przygotowanych tego dnia przez organizatorów był namiot nagród, hipoterapia, dmuchańce, animacje Neli oraz byk rodeo. Organizatorzy zadbali także o podniebienia. W namiocie Swojskie Jadło czekały suto zastawione stoły z domowymi wypiekami, kawą, herbatką, napojami chłodzącymi. Oczywiście nie zabrakło pieczonych kiełbasek, swojskiego smalcu, czy ogórków. Wszystko przygotowane przez parafian, którzy zaoferowali swój cenny czas, a przede wszystkim serce. Dzięki czemu kolejna edycja pikniku na galewskim wzgórzu była udana.

W znakomity nastrój najmłodszych wprawiły również atrakcje przygotowane przez druhów z OSP w Chrząblicach. Kąpiel w pianie, czy przygotowany tor przeszkód z nagrodami w postaci pluszaków wywołał nie jeden uśmiech na twarzy dzieci, jak i rodziców.


Tagi: , ,

« Czerwiec 2020 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.